Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam
Dinçer Güner Astrolog
Astrolog

Dinçer Güner

17 Program
968600 İzlenme
93 Cevap
3 UZMANTV Ödülü
Cevapları 500 binden fazla izlendi.
50 sorudan fazla cevapladı.
Dinçer Güner; Astrolog.

29 Nisan 1984 tarihinde İstanbul, Üsküdar'da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Bursa'da tamamladı. 2001 yılında İstanbul Tıp Fakültesi Ağız ve Diş Sağlığı Bölümü'nü kazandı ve başarıyla bitirdi.

2002-2005 yılları arasında, Turuncu Medya'da birçok sanatçının basın danışmanlığını ve kitap editörlüğü yaptı. Bu arada bir kitap çıkardı.

2006-2009 yılları arasında, köklü bir iletişim firmasının müşteri ilişkileri yöneticiliğini üstlendi. Aynı tarihlerde, Açıköğretim Fakültesi Halkla İlişkiler Bölümü'nü bitirdi ve ardından iktisat bölümüne geçti.

Astrolojiye olan merakı küçük yaşlarda başlayan Dinçer Güner, bu en büyük hobisini profesyonel olarak uygulamak amacıyla 2007-2009 yılları arasında Öner Döşer'in kurduğu AstroArt Astroloji Okulu'nda temel ve ileri seviye Klasik Astroloji derslerine katıldı. Bitirme projesini başarıyla tamamlayarak ustalık belgesi almaya hak kazandı.

Güner halen kendi kurduğu astroloji blogunda önemli gökyüzü olayları ve kişiler üzerindeki etkilerini yazıyor, bireysel danışmanlık ve seminer çalışmalarına devam ediyor.

Güner ayrıca bir televizyon programında hem önemli gökyüzü olayları hakkında analizler yapıyor, hem de bireylerin ilişki uyumları hakkında astrolojik değerlendirmelerde bulunuyor.

Dinçer Güner, birçok web sitesinde astrolojiyle ilgili köşe yazarlığı yapmaya da devam ediyor.
Hepsini Göster
Bu sayfayı paylaşın
Bu sayfayı arkadaşlarınızla, sosyal medyayı kullanarak paylaşın.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin