Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam
Dinçer Güner Astrolog
Astrolog

Dinçer Güner

17 Program
1296531 İzlenme
93 Cevap
3 UZMANTV Ödülü
Cevapları 1 milyondan fazla izlendi.
50 sorudan fazla cevapladı.
Dinçer Güner; Astrolog, Astroloji Danışmanı, Astrologum.com Kurucusu.

UZMANTV'de Balık burcundan Aslan kadınına kadar her burç için burçlar ve aşk hayatı hakkında ipuçları veren, astroloji konusunu hayat biçimi haline getiren ve burca göre diyet yapmak isteyenlere rehberlik eden Dinçer Güner, 29 Nisan 1984 tarihinde İstanbul'un Üsküdar semtinde doğdu. 

Morhipo, Marie Claire Türkiye ve Sözcü Gazetesi astroloji yazarı olan Güner, ilk ve orta öğrenimini Bursa'da tamamladı. 2001 yılında ise İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Ağız ve Diş Sağlığı Bölümü'nü kazandı ve bitirdi.

2002-2005 yılları arasında, Turuncu Medya'da pek çok sanatçının basın danışmanlığını ve kitap editörlüğü yaptı. Bu arada bir kitap çıkardı.

2006-2009 yılları arasında, deneyimli bir iletişim firmasının müşteri ilişkileri yöneticiliğini üstlendi. Bu aralıkta Eskişehir Anadolu Üniversites Açıköğretim Fakültesi Halkla İlişkiler Bölümü'nü bitirdi ve ardından iktisat bölümüne geçti.

Astrolojiye olan merakı küçük yaşlarda başlayan Dinçer Güner, hobisini profesyonel olarak uygulamak amacıyla 2007-2009 yılları arasında Öner Döşer'in kurduğu AstroArt Astroloji Okulu'nda temel ve ileri seviye Klasik Astroloji derslerine katıldı. Bitirme projesini başarıyla tamamlayarak ustalık belgesi almaya hak kazandı.

Güner halen kendi kurduğu astroloji blogunda önemli gökyüzü olayları ve kişiler üzerindeki etkilerini yazıyor, bireysel danışmanlık ve seminer çalışmalarına devam ediyor.

Astro soru cevap hizmeti veren ve "geleceğizi öğrenmenin adresi" sloganı ile yayın hayatıma devam eden Astrologum.com sitesinin kurucusu olan Güner ayrıca bir televizyon programında önemli gökyüzü olayları hakkında analizler yapıyor, bireylerin ilişki uyumları hakkında astrolojik değerlendirmelerde bulunuyor.

Dinçer Güner, UZMANTV'nin yanı sıra birçok web sitesinde astrolojiyle ilgili köşe yazarlığı yapmaya devam ediyor.
Hepsini Göster
Bu sayfayı paylaşın
Bu sayfayı arkadaşlarınızla, sosyal medyayı kullanarak paylaşın.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin