Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam
Mehmet Coşkundeniz Aşk Doktoru
Aşk Doktoru

Mehmet Coşkundeniz

49 Program
14592332 İzlenme
297 Cevap
7 UZMANTV Ödülü
2Cevapları 10 milyondan fazla izlendi.
4Cevapları 8000 kezden fazla faydalı bulundu.
1200 sorudan fazla cevapladı.
Mehmet Coşkundeniz; Aşk Doktoru, Gazeteci, Yazar.

Sadece UZMANTV'nin değil, Türkiye'nin Aşk Doktoru olan ve Yeni Başlayanlar İçin Aşk konusundan, ilk buluşma tüyoları ile kadınları etkileme yollarına kadar pek çok konuda izleyicilerden gelen soruları tüm açıklığı ile UZMANTV'de yanıtlayan Coşkundeniz, İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik ve Halkla İlişkiler Bölümü'nü bitirdi.

UZMANTV'de 2014'ün Temmuz ayı itibari ile toplam 13 milyonun üzerinden izlenen duyguların tercümanı Mehmet Coşkundeniz, gazeteciliğe 1987 yılında Güneş gazetesinde stajyer muhabir olarak başladı. Ardından polis muhabirliğine terfi etti. Çeşitli gazetelerde muhabirlik yaptıktan sonra 1994'te televizyonculuğu denedi. Çalıştığı programlarda muhabirlik, metin yazarlığı, yönetmen yardımcılığı yaptı.

Yazmayı sevdiği için tekrar gazeteciliğe döndü. 1995'te Posta gazetesinde gece sorumlusu olarak işe başladı. 1997'de aynı gazetenin haber müdürü oldu. Halen bu görevini sürdürüyor.

1999'un başında Posta gazetesinde cumartesi günleri köşe yazıları yayımlamaya başladı. Yazılarında aşkı, sevgiyi ele aldı. Yazılar kısa sürede büyük ilgi çekince Aşk Doktoru sayfasını hazırlamaya başladı. Bu sayfada aşkın her haline değindi, okuyucuların sorularını yanıtladı ve bu sayede Aşk Doktoru unvanını kullanmaya başladı. Gazetedeki yazıların ardından Aşk Doktoru radyoya taşındı, 2003 Nisan - 2004 Haziran tarihleri arasında yine Aşk Doktoru adı ile Radyo D'de program yaptı.

Köşe yazılarını derlediği "Aşk Bize Yakıştı" adlı ilk kitabı Mart 2003'te yayımlandı ve büyük ilgi gördü. "Sen Git Aşk Bana Kalsın" Eylül 2004'te yayımlandı. İlk baskısı birinci hafta tükendi. Yazarın diğer kitapları "Aşk Yakalar Seni", "Seni Seviyorum Çünkü", "Bana Bir Aşk Borçlusun", "Aldatan Kadınlar Anlatıyor" olarak devam etti.

Cumartesi günleri Posta'da köşe yazılarına, pazar günleri de Posta'nın pazar eki Pazar Postası'nda Aşk Doktoru sayfasını yayımlayan Coşkundeniz'in 2014 yılının ilk çeyreğinde Destek Yayınlarından "Aşk Uykusu" adlı kitabı yayımlandı. 

Twitter gibi mecralarda da Aşk Doktoru unvanını kullanan Coşkundeniz, halen UZMANTV'de kadınlar neden aldatır, erkekler aldatıldığını nasıl anlayabilir, bir erkeği ilk bakışta nasıl etkileyebilirsiniz gibi soruları yanıtlamaya, ilk buluşma tüyolarından bahsetmeye, aşkın ömrünü nasıl uzatabileceğinize dair püf noktaları vermeye devam ediyor.
Hepsini Göster
Adres
Psikoakademi: Nispetiye Mah. Aytar Cad. Dilek Apt. No:28 D:9 Kat:3 Etiler, Beşiktaş/İstanbul
Telefon
0212 281 37 49 - 0212 246 67 67
Web sitesi
Bu sayfayı paylaşın
Bu sayfayı arkadaşlarınızla, sosyal medyayı kullanarak paylaşın.

Uzmanın cevapları

UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin