Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam
Güneş Dericioğlu Aksesuar Tasarımcısı
Aksesuar Tasarımcısı

Güneş Dericioğlu

3 Program
39901 İzlenme
18 Cevap
1 UZMANTV Ödülü
Güneş Dericioğlu; Aksesuar Tasarımcısı.

1980 yılında Almanya'da doğdu. Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği Bölümü'nden mezun oldu.

Tasarımla ilgilenmeye üniversite yıllarında başladı. Amerika'daki Corcoran Üniversitesi'nde güzel sanatlar üzerine okudu. Ardından Michael von Erlenbach Sanat Okulu'nda eğitim gördü.

İlk koleksiyonu insan vücuduna adapte edilebilen takılar üzerinde oldu. Ardından sandalet, ayakkabı ve çanta tasarımı yapmaya başladı.

Kendi koleksiyonları dışında ünlü markalara Dericioğlu adı ile özel tasarımlar yaptı. 2009 yılında ilk kişisel resim sergisini açtı. Elle ve Akmerkez tarafından organize edilen Fashionair Beach katılımcıları arasında yer aldı. Gisele Bündchen'in Suada'da yaptığı moda gösterisinde onun aksesuarları kullanıldı.

2010 yılının Haziran ayında Lastik Pabuç konsepti ile Laundromat'ta işleri sergilendi. 2010 kış sezonu için hazırladığı çanta ve aksesuarları da Vogue Accessories adı ile sonuldu.

Çantalarında geometrik çizgiler kullanmaktan hoşlanan, farklı malzemeleri bir araya getiren ve tasarımları yurtiçi ve yurtdışında pek çok pazara sunulan Dericioğlu, tüm bunları yanı sıra Türkiye'de 2011 yılı itibariyle toplam 75 mağazası olan Hotiç'in çanta, kemer, cüzdan ve diğer aksesuarlarından sorumlu.
Hepsini Göster
Bu sayfayı paylaşın
Bu sayfayı arkadaşlarınızla, sosyal medyayı kullanarak paylaşın.

Uzmanın cevapları

UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin