Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Ukrayna'da gece hayatı nasıldır?

10,929
kez izlendi
Puan: 0.60 / 5
Detaylı Açıklama

Ukrayna'da gece hayatı nasıldır?

Ukrayna son derece hareketli bir gece hayatına sahiptir. Ucuz kafelerden son derece lüks kulüplere kadar çok çeşitli seçeneğe sahip Ukrayna'da, parklarda da içki içmek çok yaygındır. 2011 yılında gelen yasağa rağmen halkın çoğunluğu kendi içkilerini yanlarında getirerek parklarda içki içmektedirler.

Ukrayna'daki barlar uygun fiyatlı biralar ve votkalar sunar. Ukrayna'da votkalar gram ile satılır ve sek içilir. Eğer votka'ya başka içecek karıştırılıyorsa Ukraynalılar buna kokteyl derler.

Gece dışarı çıkacaklar için çok sayıda farklı mekan tavsiye edilebilir. Örneğin Kiev'deki Patipa isimli kulüp, tarihi çok eskiye dayanan ve günümüzde de fazlaca tercih edilen yerlerin başında gelir. Patipa dışında Shooters da en çok tercih edilen gece kulüplerindendir. Burada yerli halk dışında gezginleri de görmek mümkündür.

Daha farklı seçenekleri kendiniz keşfetmek için Arena'ya gitmeniz tavsiye edilir. Burada zevkinize uygun bir bar ya da gece kulübü bulabilirsiniz. Kiev'in en ünlü gece kulüplerinden biri olan Delux Bar da merak edenlerin mutlaka görmesi gereken bir mekandır, ancak burada fiyatların epey yüksek olduğunu unutmayın. Yine gece dışarı çıkıp ünlü mekanları keşfetmek isteyenlerin gidebilecekleri bir başka mekan da neredeyse bütün kıtaya ünü yayılmış olan Club Ibiza'dır.

Ukrayna'nın bir diğer önemli kenti olan Kharkov'da da gidilebilecek çok sayıda gece mekanı bulunmaktadır. Örneğin giriş ücretleri de uygun olan Club Laguna ve Club Plazma özellikle öğrencilerin tercih ettiği mekanlar arasında bulunur.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat