Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

UFO nedir?

116,236
kez izlendi
Puan: 4.56 / 5
UFO nedir?
UFO ingilizcedeki Unidentified Flying Object kelimerinin kısaltılmışıdır ve türkçe karşılığı tanımlanamayan uçan cisimdir. Ancak aslında bunlar tanımlanan ancak açıklanamayan cisimlerdir.

Dünyadaki uçan cisimlerden biri olmayan ancak günümüz teknolojisyle de açıklanamayan cisimlerdir UFO'lar. UFO olarak gösterilen birçok cismin %95'i daha sonra yapılan araştırmaların ardından meteoroloji balonu, uydu gibi cisimler olduğu ortaya çıkmaktadır.

Dünyadışı teknoloji

%5'lik kısımda olan açıklanamayan objeler ise dünyadaki teknolojiyle yapılamayacak hareketler sergileyen cisimlerdir. 90 derecelik sert dönüşler yapan, ileriye giderken bir anda geriye giden, bir anda var ya da yok olan cisimler UFO kategorisindedir. Tabii bu cisimler fosil yakıt değil daha farklı bir teknolojiyle çalışmaktadır. Bizlerin nasıl uzay mekikleri varsa dünyadışı varlıkların da UFO'ları vardır ve bunlar tahminen sadece Dünya'ya değil kainatın başka yerlerini de ziyaret etmektedir.
Yaşam Kanalı Hepsini Gör
Gusül abdesti nasıl alınır?
Eski İstanbul Müftü Yardımcısı Yusuf Kavaklı
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin
Sitene ekle
Kapat