Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Ucuz yaz tatili planlarken nelere dikkat etmeliyiz?

89
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Ucuz yaz tatili planlarken nelere dikkat etmeliyiz?

Ucuz yaz tatili planlamasında dikkat edilmesi gereken belli başlı noktalar vardır. Öncelikle bu seyahati bir seyahat acentası kanalı ile planlıyorsanız mutlaka seyahat acentasının güvenilir olmasına dikkat etmeniz gerekir. Buradaki güvenilirlik unsuru özellikle Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TURSAB) belgesinden geçer.

TURSAB kaydı olmayan pek çok seyahat acentası özellikle yaz ve bayram dönemlerinde birtakım seyahat planlamaları yapmakta, internet ya da gazete ilanı gibi kanallarla satış yapmaya çalışmaktadır. Bir diğer alternatif gidilecek otelin gerçekten iyi hizmet verip vermediği konusudur. Bununla ilgili internet üzerinde birtakım bloglarda araştırmalar yapabilir ya da buraya daha önce gitmiş, seyahat etmiş insanlarla konuşularak bu planlamalar yapılmaktadır.

Unutulmaması gereken en önemli şey fiyatlar ne kadar aşağı düşerse, verilecek ya da satın alınan hizmetin kalitesinin aşağı düşeceğidir. Bu nedenle risk almamak adına önceden bu planlamanın ve bilgilendirmenin doğru yapılması, erken rezervasyon kampanyalarından mümkün olduğunca faydalanmaya çalışmak, öncelikli olarak güvenilir bir tesiste kalmak herkes için daha doğru olacaktır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat