Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Ucuz yaz tatili için yurtiçinde nelere gidebiliriz?

171
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Ucuz yaz tatili için yurtiçinde nelere gidebiliriz?

Ucuz yaz tatili yapmak için yurtiçinde öncelikli olarak herkesin gittiği gibi Antalya ya da Akdeniz şeridi akla geliyor. Fakat özellikle Haziran - Temmuz - Ağustos ayları gibi yaz dönemlerinde bu bölgeler fiyat olarak oldukça yüksek oluyor. Buna alternatif olarak Karadeniz bölgesinde Sinop, Trabzon ve Rize özellikle yayla turizmi yapmak isteyenler için uygundur. Keza deniz tatili için Ayvalık - Edremit bölgesi, Erdek, Seferihisar, Kuşadası civarı, Gümüldür gibi yerler de öncelikli olarak akla gelebilecek yerlerdir. Fiyatlar Anlatya, Bodrum, Çeşme gibi destinasyonlara göre daha avantajlı olduğundan bu yerler ucuza tatil yapmak isteyen tatilcilerin dikkatini çekmesi ve tercih etmesi gereken yerler olacaktır.

Kültür turu yapmak isteyenler için bir diğer alternatifimiz ise, yaz döneminde Kapadokya olabilir. Kapadokya her ne kadar yaz döneminde daha sıcak olsa da fiyatlar açısından ilkbahar ve sonbahar aylarına göre biraz daha avantajlı olmaktadır. 

Yaz tatilini ucuza getirmek isteyen tatilciler, Antalya da Akdeniz sahili gibi destinasyonlar haricinde de ülkemizde birçok noktada tatil yapabilir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat