Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Ucuz yaz tatili için nasıl konaklama seçenekleri var?

131
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Ucuz yaz tatili için nasıl konaklama seçenekleri var?

Ucuz yaz tatil yapmak için konaklama mutlaka ön plana çıkmaktadır. Zira ulaşım ve konaklama tatilinizin omurgasını, ana maliyetlerini oluşturur. Maliyetleri yurtiçi ve yurtdışı olarak değelendirdiğimiz zaman yurtiçinde birtakım destinasyonlarda ucuz olarak öncelikli pansiyonlar, akabinde 3 yıldız standardında oteller, arzu edenler için son birkaç yıldır Türkiye'de de popüler hale gelen karavan turizmi veya arabanızla seyahat etme opsiyonu, doğayı seven insanlar için de çadır turizmi ucuz tatili planlamasında ön plana çıkan seçenekler arasında bulunur.

Eğer yurtdışına gitmek istiyorsanız, yurtdışında uzun yıllardan bu yana popüler olan ev kiralama sistemleri önerilebilir. Eskiden internet üzerinde yalnızca otel satışı yapılırken artık Airbnb gibi web siteleri size günlük konaklama bazında, şehrin farklı yerlerinde ister merkezi ister biraz daha dışında, bütçenize göre son derece uygun ve son derece güvenli şartlarda ev konaklaması da sunmaktadır.

"Evde kalmak istemiyorum, kahvaltı ya da yemek ile uğraşmak istemiyorum" diyen misafirler ise Avrupa'da rahatlıkla 2 ve 3 yıldızlı otelleri tercih edebilirler. Avrupa'daki 2 ve 3 yıldızlı oteller genellikle Türkiye'deki 3 - 3,5 yıldız ayarındaki otellere tekabül ederler. Dolayısıyla bu ikisine dikkat edildiği takdirde, ucuz yaz tatili planlaması yapan kişiler için kesinlikle uygun fiyatlı konaklama alternatifi çıkacaktır. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat