Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Ucuz uçak biletlerinden nasıl haberdar olabiliriz?

1,875
kez izlendi
Puan: 5.00 / 5
Detaylı Açıklama

Ucuz uçak biletlerinden nasıl haberdar olabiliriz?

İlgili internet sitelerini kullanarak seyahatleriniz için uygun uçak bileti bulabilirsiniz. Uygun uçak biletlerinden haberdar olabilmek için kullanabileceğiniz birkaç yöntem vardır.

Ucuz uçak biletlerinden haberdar olmak için hava yollarının kampanyalarını takip edebilirsiniz. Hava yolu firmalarının web sitelerinden bülten üyeliği açarak e-posta ya da SMS yoluyla ucuz biletlerden haberdar olabilirsiniz. 

Kampanyadan haberdar olur olmaz karar verip bileti almanız çok önemlidir çünkü sizin karar verme sürecinizde kampanya biletleri tükenebilir ya da bilet fiyatları artabilir. 

Hava yolları yaz biletlerini kışın, kış biletlerini ise yazın satışa sunar. Biletinizi ne kadar erken alırsanız o kadar avantajlı olursunuz. 

Havaalanlarının web sitelerine girerek o havaalanına uçuş yapan şirketlerin listesine ulaşabilirsiniz. Herhangi bir havayolunun bu havaalanına olan seferleri yeni başlamışsa ucuz bilet bulma şansınız vardır çünkü havayolları herhangi bir havaalanına yeni sefer başlattıklarında kampanyalı uçak bileti satışı yaparlar.

Videoyu Göster

Yaşam Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat