Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Ucuz peruğun zararı var mı?

850
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Ucuz peruğun zararı var mı?

Peruğun ucuz olabilmesi için bazı gereksinimler söz konusudur. Pahalı olması için de bazı özelliklere sahip olması gerekir. Kullanılan saç kalitesi ve iç materyal çok önemlidir. İthal peruklarda Çin saçı kullanılabilir. Bu saç üzerinde tanımadığımız kimyasal içerikler vardır. Bu nedenle peruk tenimize temas ettiğinde sağlık açısından sorun yaratabilir. 


Bu peruklar fabrikasyon bir üretim aşamasından geçtikleri için fiyatları çok ucuzdur. medikal peruk en pahalı peruktur. işçilik tek tek elle yapılır. 13-15 gün süren bir işçilik söz konusudur. Kullanılan saçlar da 1. sınıf kalitede yerli saç denen üzerine bütün işlemlerin yapılabildiği 1. sınıf kalitede saçlardır. Bu peruklara gerçek saça uygulanabilecek kimyasallar uygulanır. Sağlığımıza son derece uygundur. 

Kişiler peruklarını alırken ithal saçyerli saç mı mutlaka incelemeliler. Bununla birlikte kurumsal firmalar sattıkları ürüne garanti belgesi verir. Sentetik peruk da naylonun en kaliteli halinden üretilen peruk çeşididir. Gün ışığında parlarlar. Bunların fiyatları oldukça ucuzdur.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat