Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Turkcell.com.tr'de site içi arama özelliğini nasıl kullanabiliriz?

569
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Turkcell.com.tr'de site içi arama özelliğini nasıl kullanabiliriz?

Turkcell.com.tr'nin değişen yüzü beraberinde birçok yeniliği de getiriyor. Geliştirilen arama fonksiyonu da bu yeniliklerden biri olarak ön plana çıkıyor.

Artık Turkcell.com.tr'nin arama fonksiyonunu kullanarak, sadece bir anahtar kelime ile incelemek istediğiniz Turkcell servis veya hizmetine hızlıca ulaşabilirsiniz. Yardım konuları ya da sık sorulan sorular arasında kaybolmadan, merak ettiğiniz sorunun cevabını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Tarayıcınızda turkcell.com.tr'yi açtığınızda, ana menünün yer aldığı mavi alanın sağ tarafında arama logosunu görebilirsiniz. Buraya tıklayarak arama kutucuğunun açılmasını sağlayabilir, anahtar kelimenizi girerek merak ettiğiniz servis veya hizmete ulaşabilirsiniz.

Girdiğiniz kelimeye göre listelenen başlıkları, arama sonuçları şeklinde tek bir ekranda görebilir, gitmek istediğiniz sayfaya konu başlığına tıklayarak yönlenebilirsiniz.

Arama fonksiyonunun sunduğu yeniliklerden biri de, arama sonuçlarında görebileceğiniz 'Önerilen Bağlantılar'. Örneğin; 'fatura' anahtar kelimesini aradığınızda, listelenen sonuçların hemen üzerinde 'Önerilen  Bağlantılar' başlığını görebilirsiniz. Eğer Turkcell şifrenizle giriş yapmışsanız, bu başlığın altında başka hiçbir işlem yapmanıza gerek kalmadan, size özel fatura ayrıntılarınızı görebilir, linke tıklayarak ödeme yapabileceğiniz sayfaya yönlendirme yapabilirsiniz. Turkcell.com.tr?ye giriş yapmadan fatura kelimesini aradığınızda ise, Önerilen Bağlantılar altında size doğrudan fatura ayrıntılarını görebileceğiniz ve ödeme sayfasına yönlenebileceğiniz linkleri bulabilirsiniz.

Turkcell.com.tr'de yaptığınız aramaları kendi içinde filtreleyebilirsiniz. Herhangi bir kelimeyi aratarak ulaştığınız sonuçları, popülerliğine, tarihine, hat tipine, bireysel veya kurumsal oluşuna göre yeniden sıralayabilirsiniz.

Ayrıca anahtar kelimenizi yazarken kampanyalar, paketler, tarifeler veya diğer ürün ve hizmetler, otomatik tamamlama ile hemen arama kutucuğunun altında listelenir. Böylece kolaylıkla detayına ulaşmak istediğiniz sayfaya yönlenebilirsiniz.

Ayrıca www.turkcell.com.tr, Turkcell İletişim Merkezleri ya da 532 Turkcell Müşteri Hizmetlerine ulaşarak da yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat