Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Turkcell mobil site üzerinden hangi işlemleri yapabiliriz?

982
kez izlendi
Puan: 2.50 / 5
Detaylı Açıklama

Turkcell mobil site üzerinden hangi işlemleri yapabiliriz?

Turkcell.com.tr tüm akıllı telefonlara uygun görünümü ile parmağınızın ucunda. Bir akıllı telefona sahipseniz, dünyanın neresinde olursanız olun, 7x24 Turkcell'in ürün ve servisleri hakkında tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bir kampanya, ürün ya da servis ile ilgili bilgi mi almak istediniz? Ücretsiz olarak akıllı telefonunuzdan internete bağlanarak ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgilere erişebilir, hatta Turkcell 3G kullanırken sisteme giriş yapmaya gerek kalmadan dilerseniz anında satın alma işlemi yapabilirsiniz.

Hesabım bölümünden faturanızı ödeyebilir, güncel fatura bilginizi ya da TL durumunuzu sorgulayabilir, hattınızla ilgili birçok işlemi yapabilirsiniz. Dilerseniz telefonunuza özel mobil site uygulamasını indirebilirsiniz. Kendi adınıza ya da bir başka Hazır Kart sahibine kredi kartınız ile anında TL, NAR ya da internet paketi satın alabilirsiniz.

Size en yakın Turkcell İletişim Merkezleri'nin bilgilerini yoldayken de kolaylıkla bulabilir, müşteri hizmetlerine iletişim formu sayesinde ulaşabilirsiniz.

Videoyu Göster

Teknoloji Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat