Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Turkcell internet sitesindeki arama filtrelerini nasıl kullanabiliriz?

203
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Turkcell internet sitesindeki arama filtrelerini nasıl kullanabiliriz?

www.turkcell.com.tr'de yer alan Hesabım alanından sahip olduğunuz hattınız ya da hatlarınızla ilgili detaylı bilgilere erişebilir ve hat işlemlerinizi kolayca yapabilirsniz. Turkcell şifreniz ile hesabınıza giriş yaparak hangi işlemleri kolaylıkla yapabileceğinizi görebilir, hattınız ve telefonunuzla ilgili bilgilere kolayca erişim sağlayabilirsiniz.

- www.turkcell.com.tr'yi ziyaret ettiğinizde, sitenin sağ üst kısmında yer alan "Giriş" alanını kullanarak Turkcell Şifreniz, Mobil imza veya Facebook hesabınız ile siteye giriş yapın.

- Turkcell şifrenizi bilmiyor ya da unuttuysanız, SIFRE yazıp 2222'ye kısa mesaj göndererek şifrenizi alabilirsiniz.

- Hesabım bölümüne geçiş yaptığınızda sol menüde yer alan "Ayarlarım" menüsünden hattınız ile ilgili ayarları bir arada görebilir ve ayarlarınızı dilediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz.
- "Hesabım" menüsüyle, hat özetinizi, faturalarınızı, tarife ve paket bilgileriniz ile size sunulan kampanya ve servisleri görüntüleyebilirsiniz.

- Hesabınızın ana sayfasında yer alan "Ayarlarım" menüsünden cihaz seçeneklerinizi düzenleyebilir, hattınızın WAP ve MMS ayarlarını dilediğiniz gibi yapabilirsiniz. "Ayarlarım" menüsü ile kişisel bilgi değişikliği, sim kartınızın yenilenmesi, hattınızın yurt dışı kullanımına açılıp kapatılması, numaranızın gizlenmesi gibi daha birçok değişikliği gerçekleştirebilirsiniz.  

Ayrıca www.turkcell.com.tr, Turkcell İletişim Merkezleri ya da 532 Turkcell Müşteri Hizmetlerine ulaşarak da yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat