Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Turkcell hesabıma nasıl TL ya da paket yükleyebilirim?

12,917
kez izlendi
Puan: 5.00 / 5
Detaylı Açıklama

Turkcell hesabıma nasıl TL ya da paket yükleyebilirim?

Hattınızda TL olmadığı durumlarda Turkcell bayilerine gitmek yerine www.turkcell.com.tr'yi kullanarak kredi kartınızla kolayca TL yükleyebilir ya da Nar paketleri, Cepten ve Bilgisayardan internet paketleri satın alabilirsiniz. Ayrıca sadece birkaç adımda TL ve paket yüklemeleri gerçekleştirebilirsiniz.

www.turkcell.com.tr'yi ziyaret ettiğinizde, sitenin sağ üst köşesinde yer alan "TL/Paket Yükle" butonuna tıklayarak, yükleyebileceğiniz TL miktarlarını ve paket çeşitlerini görüntüleyebilirsiniz.

Eğer "Kredi Kartı ile TL Yükle" opsiyonunu seçtiyseniz, sırasıyla TL yüklemek istediğiniz hazır kart numarasını, yüklemek istediğiniz miktarı, kart sahibinin adını ve soyadını ve kredi kartı bilgilerini doldurup "TL Yükle" butonuna basmalısınız.

Bir sonraki sayfada bankanızın ara yüzüne bağlanarak kredi kartınızın güvenli alışveriş şifresi 3D Secure ile giriş yapmanız istenecektir. Bu işlemi de gerçekleştirdikten sonra TL yükleme işlemini tamamlamış olursunuz.

TL yüklemenin yanında mevcut TL bakiyeniz ya da kredi kartınız ile Nar, bilgisayardan internet ve cepten internet paketleri satın alabilirsiniz.

Ayrıca www.turkcell.com.tr , Turkcell İletişim Merkezleri ya da 532 Turkcell Müşteri Hizmetlerine ulaşarak da yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat