Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Turkcell hattımı yurtdışında kullanıma nasıl açtırabilirim?

9,981
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Turkcell hattımı yurtdışında kullanıma nasıl açtırabilirim?

Turkcell Mobil İmza sahipleri, www.turkcell.com.tr adresine girerek Turkcell hattı yurtdışında kullanıma açtırma işlemini yapabilir. Bunun için yapmanız gereken tek şey Turkcell.com.tr'ye girip gerekli adımları takip etmek.

Belge teslim etmesi gerekmeyenler Turkcell Müşteri Hizmetleri'ni arayarak da hattını yurtdışında kullanıma açtırabilir. Unutmayın yurtdışında kullanıma açtırma işlemi sadece hattın yasal sahibi tarafından yapılabilir.

Turkcell İletişim Merkezleri aracılığıyla da hattınızı yurtdışında kullanıma açtırmanız mümkün. Gerekli evraklarla Turkcell İletişim Merkezleri'ni ziyaret ederek hattınızı yurt dışında kullanıma açtırabilirsiniz. Turkcell İletişim Merkezleri'nden yapılan işlemlerde, bir hizmet bedeli talep edilebilir.

- Hazır Kart'lı Turkcelli'yseniz *111# tuşlayıp arama tuşuna basarak ya da Turkcell Müşteri Hizmetleri'ni arayarak hattınızı yurt dışında kullanıma açtırabilirsiniz.

Ücretsiz SMS ile hattınızın yurtdışında kullanmaya açabilirsiniz. Eğer hattınız yurt dışında kullanıma kapalıysa ve herhangi bir basılı belge teslim etmeniz gerekmiyorsa ULUSLARARASI yazıp 2222'ye göndererek hattınızı yurt dışında kullanıma açtırabilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat