Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Trixowell serum saç dökülmesine nasıl etki eder?

8,493
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Trixowell serum saç dökülmesine nasıl etki eder?

Saçın bir yaşam döngüsü vardır. Saç yaşam döngüsü içerisinde bir anajen fazı vardır. Bunlar, büyüme evresi, kalınlaşma evresi, serpilme evresidir. Bir de saçın duraksadığı ve döküldüğü evre yani, telajen ve katajen evreler vardır. Trixowell serumda, saçın yaşam evreleri içerisinde büyüme fazında etki eden ve kökten uyararak anajen fazı uzatan, saçın kalınlaşmasını sağlayan bazı aktif ürünler yer alıyor. 

Bu ürünler içerisinde bitkisel kök hücre teknolojisi kullanılmış. Bunlar kozmotoloji dernekleri tarafından ödül almış aktif ürünlerdir. Bunlardan bir tanesi bezelye filizinden elde edilmiş aktif kök hücre bitkisi ekstrakı, bir tanesi İsviçre yeşil elmasından elde edilmiş bir kök hücre aktif ekstrakıdır. Bunlar direkt saç kökünü etkileyerek saçın büyüme evresini uyarır. Yani saçın yaklaşık %85'i anajen fazdayken, bu %90'a çıkıyor. Büyüyen faz ve kalınlaşan saç miktarı artıyor. 

Bunun yanı sıra Trixowell serum içerisinde saçın kalınlaşmasına, parlaklığının artmasına ve kopma miktarının azalmasına yardımcı olan maddeler bulunmaktadır. Bunlarla birleştiğinde saçta bir antiajing etkisi yaratır, saçlar gençleşir, yıpranmış olan saçlar tekrar eski haline döner. Genç, kuvvetli, diri, canlı, parlak görünüme kavuşuyor. 

Videoyu Göster

Moda & Güzellik Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat