Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Toshiba Satellite Radius 11 L10W hibrit notebook özellikleri nelerdir?

473
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Toshiba Satellite Radius 11 L10W hibrit notebook özellikleri nelerdir?

Kompakt boyutlarıyla mobil ortamlarda rahatlıkla kullanılabilecek bir hibrit dizüstü bilgisayar modeli olan Toshiba Satellite Radius 11 L10W, tasarımı ve farklı şekillerde kullanılabilmesi açısından çok fonksiyonlu bir notebook. 

Depolama konusunda bir ayrıma giden Radius 11,  SSD yerine geniş kapasite isteyen kullanıcılara hitap ediyor. 

Elimizde bir dizüstü bilgisayar var aslında. Notebook PC diyebiliriz. Uzun zamandır elimizde dizüstü bilgisayar görmeye çok alışkın değiliz, tablet piyasasının gelişimi ve tablet aşkımız yüzünden. Ancak tabletler tüm geliştirmelere, teknolojik yeniliklere rağmen bir dizüstü bilgisayarın veya bir bilgisayarın yaptığı şeyleri tam anlamı ile yapamıyor. Bu nedenle notebooklar bir süre daha hayatımızda olacağa benziyor. Ancak notebooklar da tabletlerden biraz payını almış gibi görünüyor. 

Bugün incelediğimiz Toshiba Satellite Radius 11 L10W biraz hanımefendi bir notebook gibi dursa da ancak klavyesi ve ekranı gayet esnek ve bir anda bir tablete dönüşebiliyor. Bu, tablet dünyasına uyum sağlayabilmek adına önemli bir özellik. Toshiba Satellite Radius 11 L10W modeli aynı zamanda bir dokunmatik tablet olarak kullanılabiliyor. Yani ekran ve klavyeyi katladığınızda elinize bir tablet almış oluyorsunuz. 8 çekirdekli işlemcisi, 4GB RAM'i olan Satellite Radius, port olarak hayli zengin seçenekler sunmuş durumda. Bu da onu hem notebook hem tablet olarak tabletlerden öteye taşıyor. 1 standart USB, 1 adet de USB 3.0 girişi var. Bu, diğer USB 3.0 ürünlerden veri aktarımını çok hızlı hale getiriyor. 1 adet tam boy HDMI girişi mevcut. Aynı zamanda bir SD kart okuyucu var ki, bu da GoPro'dan fotoğraf makinelerine kadar pek çok cihazda hafıza olarak kullanılan SD kartların doğrudan bilgisayar aktarımını sağlamak adına önemli. 

Esnek kullanıcı ihtiyaçlarına bir alternatif daha getiren Toshiba Satellite Radius 11 L10W ile ilgili detayları videomuzdan öğrenebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat