Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Tıraşsız saç ekimi nedir?

5,036
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Tıraşsız saç ekimi nedir?

Modern dünyamızda erkeklerin en çok yaptırdığı estetik operasyonun başında saç ekimi gelmektedir. Artık dünya erkekleri de saçlarını tıraş etmeden bir formül arıyorlar, "hocam saçlarımı tıraş etmeden saç ekimi yapabilir misiniz" diye.

Şu anda artık günümüzde saçlarınızı kazıtmadan, 0'a vurmadan rahatlıkla tıraşsız FUE dediğimiz sistem uygulaanbilir. Biliyoruz ki erkeklerin saç dökülmeleri öncelikle ön körfez dediğimiz bölgelerde açılmalarla başlar. Ön saç çizgisi kaybolur, daha sonra tepe bölgesinde yavaş yavaş açılma olup ön tarafla arka taraf buluşur ve tepe kısmı açılmaya başlar. 

Tıraşsız saç ekimi ile ilgili daha fazla bilgi için: 

444 3 789 - 0216 474 54 54

Ne zaman tıraşsız FUE yapılır, özellikle ön körfezlerin tepelerinin açık olduğu durumlarda tıraş etmeye gerek yoktur. Seyrelmenin olduğu aralarına rahat rahat girebileceğimiz durumlarda tıraş etmeye gerek yoktur. Hele ki, ense bölgeniz uzunsa, yaklaşık bir 4 cm kadar saçınızın uzun olması yeterlidir. Aralarından sadece birer parmaklık 2 şerit tıraş edip uzun saçlarınızla oranızı kapatıp, hemen hemen 2-3 gün sonra kimsenin anlamayacağı kadar çok doğal, tıraş olmadan, saçlarınıza kavuşabilirsiniz. 

Videoyu Göster

Moda & Güzellik Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat