Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Teraziler Haziran 2014'te neler yaşayacak?

2,005
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Teraziler Haziran 2014'te neler yaşayacak?

Terazi & Yükselen Terazi

Sevgili Teraziler ve yükseleni Terazi olanlar; burcunuzda gezinen Mars nihayet düz pozisyona geçti. Hayatınızda birtakım değişimleri getiren Mars'ı kısa bir süre sonra uğurlayacaksınız. 
Gidişi Temmuz ayında gerçekleşecek.

28 Mayıs Yeni Ay'ı etkilerini yaşayacağımız Haziran ayında siz de sehayat, ticaret ve/veya eğitim fırsatları yakalayacaksınız. Hayata bakışınızı yenileyeceğiniz bir döneme merhaba diyorsunuz. 

Yeni Ay dost burcunuz İkizler'de olacak ve yeni fikirler, yeni başlangıç planlarınız için kendinizi enerjik hissedeceksiniz. Üzerinizdeki yorgun enerjiyi yavaş yavaş atıyorsunuz. 

Girişim ve yenilenme planlarınızı hayata geçirmek istediğiniz bu ay, Merkür'ün 7 Haziran'da retro sürecine başlaması ile belki biraz rafa kaldırmanız gerekebilir. Unutmamamız gereken şey, buradaki ertelenme ve gecikme yapmış olduğunuz planlar için belki biraz daha düşünmeniz ve derinleşmeniz gerekliliği ile ilgili. 

Yenilenme enerjisi ile birlikte girişimde olduğunuz konularda biraz daha uzmanlaşma ve/veya çalışmaya vakit ayırabilirsiniz. Enerjiyi bu şekilde kullanmanız sizin için çok daha olumlu sonuçlar yaratacaktır. 

Merkür 7 Haziran - 1 Temmuz tarihleri arası retro sürecinde olacak. Sizi, iletişimde dikkatli olunması gereken bir 3 hafta bekliyor.

Merkür gerilemesi iş bağlantılarınızda bir takım düzenlemeler getirebilir. Daha önce görüşmüş olduğunuz bir firmadan iş teklifi almanız söz konusu olabilir ama sizin için uygun olup olmadığına karar vermeden önce iyi düşünmeniz gerekiyor. 

Venüs 23 Haziran'a kadar Boğa burcunda olacak ve sizlere maddi anlamda şans getirecek. Banka kredisi almak isteyenler için uygun bir dönem. Aylık gelirlerinizde bir artış fırsatı yaşayabilirsiniz. Bu anlamda, eğer zam istiyorsanız şansınızı deneyebilirsiniz. 

13 Haziran'da Venüs ve Satürn arasında kesinleşecek sert etki biraz kemerleri sıkmanızı gerektirebilir. Özellikle 10-16 Haziran tarihlerinde harcamalarınıza dikkat edin çünkü gelirleriniz kadar giderlerinizde de artış görülüyor. 

20 Haziran?da istediğiniz girişim ile ilgili bir gelişme yaşayabilirsiniz. 

23 Haziran?da Venüs'ün İkizler burcuna geçişi ile bir seyahat fırsatı yakalayabilirsiniz. Eşiniz ile birlikte veya bir iş bağlantısı sebebi ile bir seyahat planlayabilirsiniz. 

27 Haziran civarlarında özgürleşme isteğiniz yoğunlaşabilir. Çalışma ortamınızda bir yenilenme isteyebilir, bir teklif alıp kendinizi karar verme noktasında bulabilirsiniz. 

Sevgili Terazi burcu; değişim ve yenilenme istediğiniz yoğun olarak devam ediyor. Haziran sonunda istekleriniz çok daha belirgin ve yön duygunuz biraz daha netleşmiş olacak. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat