Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Teraziler Eylül 2014'te neler yaşayacak?

1,804
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Teraziler Eylül 2014'te neler yaşayacak?

Sevgili Teraziler, Eylül'de sağlık ile ilgili konularda kendinizi ihmal etmemeniz gerektiği konusunda uyarımı yapayım. 

Venüs Başak burcuna geçiş yapacak 5 Eylül'de ve sizleri biraz kabuğunuza çekmek isteyecek. Biraz kişisel ihtiyaçlarınıza çekecek ayın genel enerjisinde. Burcunuzun patronu biraz size dinlenin diyor. Kulak arkası yapmayın.

2 Eylül itibari ile de Merkür'ün burcunuza geçişi ile Ay'ın genel enerjisinde biraz önceliklerinizi belirlemiş ve fikirlerinizi aktardığınız bir enerji de hissedebilirsiniz. İkna kabiliyetinizin güçlü olacağı bir ay bekliyor sizleri. Aklınız zihniniz daha kolay odaklanabilecektir. Fakat bir tarafınızda çekilmek ve aslında bu kadar fazla şey ile ilgilenmek istemiyor olacak. Denge yaratmanız gerekecek bu ay.

Özellikle 9 Eylül'de Başak ve Balık aksında yaşanacak Dolunay enerjisi günlük temponuzdan sizi biraz soyutlama enerjisinde. Temponuza çekiliyor olabilirsiniz, fakat bir yandan da ne istiyorum ben, gerçek ihtiyaçlarım neler diyorsunuz.

13 Eylül'de Merkür ve Uranüs karşıtlığı olacak. İkili ilişkileriniz gündeme geliyor olacaktır bu karşıtlıkta. Uzlaşmacı yaklaşımlarınız ay genelinde üzerinizde zaten ama bir yandan da ilişkinizi masaya da yatırabilirsiniz, ve ani sürpriz kararlar alabilir bir anda fikir değişikliği yapabilirsiniz. 

Örneğin mevcut ilişkinizden bir anda özgürleşmek isteyebilirsiniz, veya bekar Teraziler de bir anda evlilik teklifi yapıp sevgililerini şaşırtabilirler. Biraz ani kararlar alma meyliniz olabilir, bir anda hayatım ve isteklerim nedir derken duygusal kararlar alıp, sonradan pişman olmakta var, bu yüzden biraz daha sakin olmaya çalışın derim. Ayrıca buradaki etki ile birlikte biraz uzaklaşmak ve bir tatil kaçamağı da yapmak isteyebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat