Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Teraziler Ağustos 2014'te neler yaşayacak?

2,135
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Teraziler Ağustos 2014'te neler yaşayacak?

Sevgili Terazi burcu, 27 Temmuz'da Aslan burcu Yeni Ay enerjisi gerçekleşiyor. Bu da tüm Ağustos ayına yayılacak. Aslan dost burcunuz olduğu için sosyal ortamlar, dost grupları, yenilenme ve varsa, bir idealinizi gerçekleştirmek üzere size fırsat kapılarını açıyor.


Aslan burcunun Terazi ile çok uyumlu olması Aslan burcu Yeni Ay'ının burcunuza çok olumlu etkiler getireceği anlamına gelir. Bir idealinizi gerçekleştirmek için fırsatlar getirir. 

Sevgili Teraziler, uzunca bir süredir maddi konular anlamında Mars'ın etkileri içindeydiniz. Bu dönem sizi yordu ve yıprattı. Ancak artık Mars burç değiştirdi ve 26 Temmuz'da Akrep burcuna geçişi ile birlikte tüm Ağustos ayı boyunca burada kalacak. Bu da size maddi anlamda bir rahatlama getirecek. Akrep sizin para kazanma şekliniz, yönteminiz. Dolayısıyla Mars Akrep'teyken bilerek ve hırs ile para kazanma enerjiniz devreye girecek. Mars size hem hırs, hem hırs hem de fırsatları getiriyor.

Özellikle Ağustos'un ilk iki haftasında Venüs kariyer alanınızda geziniyor. Bu, hem fırsatlar hem üstleriniz ile olan ilişkileriniz anlamında olumlu etkiler sağlıyor.

Yuva koşullarınız ile ilgili olan Plüton transiti uzun bir süredir devam ediyor. Plüton kökleriniz ile ilgili etkiler yaratıyor. Değişmenizi, yenilenmenizi istiyor. Venüs'ün Yengeç burcunda oluşu ve Plüton ile yapacağı etki de gösteriyor ki, yenilenmek, değişmek ve ihtiyaçlarınızı yeniden belirlemek isteyeceksiniz. 

Venüs sizin için çok önemli ve yönetici burcunuz. Venüs Ağustos'un son iki haftasında Aslan burcuna geçecek. Bu da eğlence, neşe, fırsatlar yakalama, dostlar ile bir arada olma gibi konularda olumlu etkilerin devreye gireceği anlamına geliyor.

Terazi burcu aylık burç yorumları hakkında daha detaylı bilgi almak için videomuzu izleyebilirsiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat