Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Teraziler 4 - 10 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

1,084
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Teraziler 4 - 10 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Terazi burcu, bu hafta başı pazartesi günü maddi konular, parasal işleriniz öne çıkıyor. Bir süredir bu alanlarda toparlamanız gereken konulara odaklanmak durumunda kalabilirsiniz. 

Terazi burcu haftalık yorum

Salı gününden itibaren perşembeye kadar iletişim etkileriniz yükseliyor. Daha pozitif ve hayata dönük olacağınız bu aralık, sizi haberleşme, dostlarla görüşme ve uzun süredir bir araya gelmediklerinizle kontak içinde tutacak. Özel konular, sosyal işler, yakın arkadaş veya akrabalarla görüşmeler ve onlardan fikir ve destek almak açısından bu aralık oldukça destekleyici. 

Perşembe günü Oğlak burcuna geçecek olan Ay, sizi ev, aile yuvanızla ilgili konulara dönük kılarken, Perşembe günü 16.40'a kadar açısız ilerleyecek olan Ay, yeni başlangıç yapmayı, önemli bir konuda adım atmayı desteklemiyor. Eğer evinizle ilgili bir konuda adım atmayı planlıyorsanız bu hafta perşembe günü bu konuda başlangıç yapmayın. Perşembe genel olarak belirsizliklerin biraz daha öne çıktığı bir gün diyebiliriz. Cuma günü rahatlayan enerjiler, bu alanlarda daha rahat hareket etmenizi ve sonuç odaklı olmanızı sağlayacak.

Hafta sonu cumartesi günü tekrar açısız alana girecek olan Ay, Cumartesi günü sabah 11 ile akşam üstü 17.00 arası boşlukta kalacak. Bu aralıkta özellikle ev alımı, satımı, kiralama gibi konularda yeni başlangıçlar yapmayın, adımlar atmayın. 

Sevgili Terazi, haftanın size verimli ve güzel enerjiler vermesini dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat