Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Teraziler 28 Temmuz - 3 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

639
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Teraziler 28 Temmuz - 3 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Terazi burcu, hafta başı pazartesi günü sosyal alanlarınızı renklendirirken, arkadaşlarınızla ilişkiniz öne çıkıyor. 


Terazi burcu bu hafta

Salı gününden itibaren ruhsal ve duygusal olarak içe dönebilir, kendinizle kalmak isteyebilirsiniz. Bu hafta içinizde biriktirdiğiniz, kendinizde kalmasını istediğiniz konular zihninizi daha fazla meşgul edebilir. 

Bu hafta salı ile perşembe günleri arası daha içe dönük olacak, karmaşık konulardan uzak kalmak isteyeceksiniz. Diğer yandan uzun bir süredir burcunuzda olan Mars, hafta başından itibaren yaklaşık 2 aylık süreçte parasal alanlarınıza geçiyor. Öncelikle maddi konularda daha aktif ve hareketli etkiler içinde olacağınız kısa vadeli süreçte, hem parasal alanlarınızda, hem de sözlü diyaloglarında düşünmeden hareket etmeyin ve konuşmayın. 

Bu hafta perşembe akşam 17.45 ile 19.30 arasında Ay, burcunuzda boşlukta ilerleyeceği aralıkta olacağı için özellikle kişisel bakım alanlarınızda yeni başlangıç yapmayın. Duygusal konularda adım atmayın. 

Bu hafta cuma günü burcunuzda hareket edecek olan Ay enerjileri hafta başından itibaren daha depresif olan etkilerinizi düzelterek, hareketli ve dışa dönük olmanızı sağlayacak. 

Cuma günü burcunuzda bulunan Ay ile kariyer alanınızdan geçen Venüs arasındaki sert açı, özellikle çalışan Teraziler adına özellikle finansal konularda dikkatli olmanızı gerektiğini gösteriyor. 

Hafta sonu ise hareketli ve dışa dönük olacaksınız.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat