Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Teraziler 26 Mayıs - 1 Haziran 2014 haftası neler yaşayacak?

1,082
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Teraziler 26 Mayıs - 1 Haziran 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Teraziler

Hafta ortası çarşamba günü gerçekleşecek Yeni Ay sizi bilgiye, öğrenmeye, eğitim ve benzeri çalışmalara daha yakın tutacak. 

Dil öğrenmek, kendinizi herhangi bir konuda geliştirmek, yayıncılık, yurtdışı faaliyetleri, turizm, satış ve pazarlama gibi konularda beklediğiniz yeni gelişmeler varsa, Yeni Ay size fırsatlar gelebilir. 

Yeni Ay dönemleri Ay'ın ışığının en karanlık olduğu zamanlardır. Bu nedenle özellikle tam Yeni Ay günleri yeni bir başlangıç yapmamak gerekir. Zira başladığınız işleri ilerde tekrar ele almak durumunda kalabilirsiniz. 

Bu hafta Yeni Ay'ın gerçekleşeceği çarşamba günü enerjiler duygusal olarak karışık ve gergin etkiler verecek. Bu nedenle çarşamba ve perşembe günleri önemli bir konuda adım atmak ve başlangıç yapmak adına acele etmeyin. 

Etkiler, durumlar üzerinde düşünmeniz ve çalışmanız için uygun olsa da, adım atmak için Ay'ın Yeni Ay fazından çıkması ve hilal fazına geçmesi çok doğru olur. Yeni adım atmak için uygun zaman pazar ve pazartesi günleri.

Hafta boyunca sizi beklemeye ve düşünmeden hareket etmemeye çağıran enerjiler, hafta sonuyla birlikte açılıyor. Özellikle önünüzdeki kısa dönemde Merkür'ün kariyer alanınıza girmesiyle iş ve kariyer alanlarınızda iletişim, ticari konular, yazım işleri, idari alanlarla ilgili güzel gelişmeler söz konusu olacak. 

Hafta sonu ev veya ofisinizde biriken konuları toparlamak, evinizle ilgili yapmak istediğiniz yenilikleri düzene koymak adına destekleyici enerjiler söz konusu.

Sevgili Teraziler, bu haftanın ve Yeni Ay enerjilerinin size ve sevdiklerinize güzelliklerle sunmasını dilerim. Yeni bir haftada görüşmek üzere. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat