Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Teraziler 25 - 31 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

1,090
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Teraziler 25 - 31 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Terazi burcu, bu hafta pazartesi öğleden sonra 17.00 civarı gerçekleşecek Yeni Ay gizledikleriniz, kendinize sakladıklarınız adına vurgulu olacak. Borç alacak dengeleriniz, giderleriniz ve iç dünyanıza yönelik etkilerinizde hareketlenme, tüm bu alanlarınıza yeniden düzenlemeniz gereken durumlarınızı gözden geçirme söz konusu. Gizlediğiniz bir duygunuz kontrolünüz dışında öne çıkabilirken, alacaklarınızla ilgili yeni durumlar da beklentilerinizi revize etmenizi gerektirebilir. 

Terazi burcu bu hafta

Bu hafta parasal alanlara biraz daha dikkat etmek ve önem vermek doğru olacaktır. Satürn ve Mars, para alanınızda kavuşum etkisine geçerken, sizin adınıza maddi konularda hassas etkiler verecek. Öncelikle krediler, banka alacak verecek işleri, beklediğiniz gelirlerle ilgili daha fazla çaba gerektiren durumlar söz konusu olabilir. 

Bu hafta neyi ele alırsanız alın, disiplinli ve organize olmaya gayret edin. Koşulların değişime açık olması, her konuda temkinli olmanızın gerektiğini vurgulamakta. 

Çarşamba günü boyunca Ay boşlukta, yani açısız ilerleyecek ve yeni başlangıçlar ve adımlar destek bulmuyor. Önemli işlerinizle ilgili başlangıçlarınızı çarşamba gününe denk getirmeyin. 

Duygusal konular bu hafta maddi alanlara göre daha şanslı olduğunuz yer diyebilirim. Özellikle sosyal içerikli toplantılara katılma, çevrenizde destek alma, işlerinizi yürütürken arkadaşların faydasını görme söz konusu olurken, duygusal konularda yeni gelişmeler, tanışmalar yaşanabilir. 

Sevgili Terazi, haftanın size verimli ve güzel enerjiler vermesini dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat