Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Teraziler 2 - 8 Haziran 2014 haftası neler yaşayacak?

987
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Teraziler 2 - 8 Haziran 2014 haftası neler yaşayacak?

TERAZİ BURCU

Sevgili Terazi burcu, haftaya pazartesi ve salı günü sosyal alanlarınızın hızlanması, arkadaş görüşmeleri, eğlence yerleriyle ilgili programlara ağırlık vererek başlayabilirsiniz. Hafta ortasına kadar sizin adınıza sosyalleşme ve etkinlikler öne çıkıyor. 

Çarşamba gününden itibaren kendini hissettirmeye başlayacak olan Merkür gerilemesi, bu hafta ve önümüzdeki 3 haftalık dönemde kariyer ve iş alanlarınızda yeni bir döneme işaret edebilir. Bir süredir görüştüğünüz ama sonuca henüz bağlanmamış bir iş kontağınız, anlaşmanız veya bağlantınız varsa, bu süreçte sonuçlanmayan konular tekrar revize olabilir.

Bu hafta çarşamba gününden itibaren özellikle kariyerinizle ilgili Merkür gerilemesiyle birlikte aniden karşınıza çıkan iş veya benzeri tekliflere biraz temkinli yaklaşmalı ve yeni başlangıçları Merkür rötarının bitme döneminde ele almalısınız. 

Hafta sonuyla birlikte burcunuzda buluşacak Ay ve Mars enerjisi, Merkür gerilemesinin başlamasıyla çevrenizle olan iletişime, duygusal konulara, eşiniz veya iş ortağınızla olan diyaloglara dikkat etmeniz gerektiğini gösteriyor.

Hafta sonunu hareketli ve zihinsel olarak da yoğun geçirebilir, birçok işi aynı anda yapma durumunda kalabilirsiniz. Ama stresten uzak durmalı ve koşturmaktan çok dinlenmeye de özen göstermelisiniz. 

Ayrıca, belinizle ilgili sıkıntılara dikkat edin ve mümkün olduğu kadar özellikle bel bölgenizi zorlamadan işlerinizle meşgul olun.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat