Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Teraziler 18 - 24 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

1,402
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Teraziler 18 - 24 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Terazi burcu, hafta başı eğitim işleri, yurtdışı kontakları, yolculuklar, yayıncılık konuları adına hareketli etkileriniz söz konusu. Çarşambaya kadar olan dönemde daha hareketli ve sabit olmaktan uzak olmak isteyeceksiniz. Bu hafta ortasına kadar enerjinizi durağan ve vasat işlerle geçirmemek doğru olur. Bu arada, çabuk sıkılabileceğiniz için çetrefilli bir konuya odaklanmakta zorlanabilirsiniz. 

Terazi burcu bu hafta

Haftanın ikinci yarısı kariyer ve iş alanlarınız, sosyal konular öne çıkıyor. Özellikle işinizle ilgili çözmeniz gereken durumlar, atılması gereken adımlar varsa bunu Çarşamba ve cuma arasına planlamak daha rahat hareket etmenizi sağlayabilir. 

Bu hafta maddi konular, finansal işleriniz adına dikkatli olmakta fayda var. Para alanınızda bulunan Satürn ve Mars ile burcunuz yöneticisi Venüs'ün kare açısı, maddi konularda durumları kontrol etmenizi zorlaştırabilir. Beklediğiniz alacaklar, banka ilişkileri, finansal düzenlemeler açısından bu hafta enerjiler sizin adınıza değişime açık duruyor.

Duygusal konularda ise temponuz yüksek olacak. Sosyal alanlarınıza dönük olmanız ve Venüs Jüpiter kavuşumu sizi ilişkilerinizle ilgili daha rahat etkiler içinde tutmakta. Bu etki özellikle hafta sonu daha belirgin olacak diyebilirim.

Sevgili Teraziler, haftanın size verimli ve güzel enerjiler vermesini dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat