Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Teraziler 16 - 22 Haziran 2014 haftasında neler yaşayacak?

1,109
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Teraziler 16 - 22 Haziran 2014 haftasında neler yaşayacak?

Sevgili Terazi burcu, pazartesi ve salı günleri çocuklar ve çocuklarla ilgili organizasyonlar, işler, halledilmesi gereken düzenlemelere daha fazla vakit ayırmak söz konusu olabilir.  

Ayrıca hafta başı ilişkinizle ilgili alanlar veya partnerinizle alakalı sorumluluklarınız öne çıkıyor. Size ihtiyaç duyulduğu için kendiniz dışındaki konulara da odaklanmak ve çözüm bulmak durumunda kalabilirsiniz. 

Çarşamba günü mesleki konular, size bağlı çalışan kişilerle ilgili işler, iş arkadaşlarınızla olan konular veya bu alanlardan gelecek destekler öne çıkıyor. Ayrıca sağlığınızla ilgili bir tahlil veya kontrol planınız varsa, Çarşamba sağlığınızla ilgili tetkikler ve hastane işleri için enerjiler destekleyici. 

Perşembe günü maddi konularda önemli adımlar atmayın. Finansla ilgili bir işiniz varsa, bugün biraz daha temkinli olmak, işleri kontrol ederek ele almak doğru olur. 

Cuma günü kadın erkek ilişkileri adına gergin etkiler söz konusu. Özellikle eşiniz veya partnerinizle ilgili konularda meseleleri fazla büyütmeden ve esnek olmaya çalışarak ele almalısınız. Cuma günü ikili ilişkilerinizde küçük kıvılcımlar çabuk alev alabilir. 

Eğer cuma günü meseleleri büyütmezseniz, cumartesi ilişkileriniz açısından daha rahatlatıcı olacak enerjiler,  hafta sonunu da rahat geçirmenize olanak sağlayacaktır. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat