Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Teraziler 12 - 18 Mayıs 2014 haftası neler yaşayacak?

1,362
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Teraziler 12 - 18 Mayıs 2014 haftası neler yaşayacak?

12 - 18 Mayıs 2014 haftasında Terazi burcu neler yaşayacak öğrenmek için videomuzu izleyebilirsiniz.


Bu hafta çarşamba günü gerçekleşecek dolunay sizi  duygusal alanlarda hareketli kılarken, tutkularınızı da yükseltecek.

Dolunay dönemleri hem duygusal, hem zihinsel olarak daha enerjik oluruz. Tutkuyla ve düşünmeden atılan adımlara yakın dururuz. Bu nedenle, özellikle Dolunayın hemen öncesi ve dolunay günü yeni bir başlangıç yapmamak ve beklemek gerekir. 

Bu açıdan, salı ve çarşamba günlerini önemli ve sonuçları uzun vadeye yayılacak başlangıçlarınızı hayata geçirmeden ve bekleyerek geçirmeniz doğru olacaktır. 

Dolunay burcunuz için maddi konular, parasal etkileriniz adına daha yoğun enerjiler verecek. Öncelikle bir süredir çözülmeyen, bekleyen maddi alanlarda ani değişimler gelebilir. Bu değişimler sizin kişisel haritalarınız ile doğal olarak daha bağlantılıdır ancak bekleyen ve sonuçlanmayan kredi başvurunuz, başkasının kaynağından beklediğiniz bir alacak, prim veya nafaka, mirasla ilgili bağlantılarda veya bir süredir bekleyen bir kira gelirinizde, önünüzdeki bir hafta on günlük süreçte sonuçlanma yaşayabilirsiniz. 

Özellikle salı ve çarşamba günleri başta olmak üzere maddi konularda, bankalarla olan ilişkilerinizde ve başvurularınızda mümkünse bekleyin ve harekete bu hafta Perşembeden itibaren geçin. 

Ayrıca önünüzdeki 10 günlük zamanda parasal konulardaki sorumluluklarınızı ve yapmak zorunda olduklarınızı artık çok daha iyi anlayacak ve bu noktada bakış açınızı değiştirmediyseniz, artık değiştirmek durumunda kalabileceksiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat