Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Terazi burcunun 2016'da aşk hayatı nasıl olacak?

2,848
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Terazi burcunun 2016'da aşk hayatı nasıl olacak?

Yılın ilk ayı olan Ocak ayında kendi içinize döneceğiniz, ilişkilerinizle ilgili muhasebeniz artacağı ve geçmiş ilişkilere belki de biraz daha fazla yoğunlaşacağınız bir dönem söz konusu. 

5 - 25 Ocak arası eski bir ilişki tekrar gündeme gelebilir. Eski bir sevgili, eş veya aşk ilişkisini fazlasıyla düşünür bulabilirsiniz kendinizi. Unutmayın ki bu his 25 Ocak'tan sonra geçme eğiliminde olacaktır ve bu süreçte başlattığınız duygusal kontaklar, temaslar 25 Ocak'tan sonra hem sizin, hem de karşı taraf açısından değişme potansiyelindir. Dolayısı ile yılın ilk ayı duygusal alanlarda karar almak, adım atmak ve ilişki başlatmak için uygun değil. 

Sevdiğiniz veya ilişkide olduğunuz kişinin ailesi ile tanışma, iletişim kurmak içinde Ocak ayı etkileri destek vermiyor. Partnerinizin ailesi ile tanışma veya ilk kez karşılaşma ritüelini 25 Ocak'tan sonraya almak doğru olur. Evli iseniz, eşinizin ailesi ile var olan sorunlar yine bu dönemde artabilir. Daha önce başlayan bir anlaşmazlık daha vurgulu hale gelebilir. Meselelerin üzerinde durmayın ve hem kendi ailenizle hem de eşinizin, partnerinizin ailesi ile ocak ayında mesafenizi ve iletişiminizi iyi ayarlamaya çalışın.

Duygusal konularda hassas olacağınız diğer bir aralık ise Merkür'ün ikinci kez gerilemeye gideceği Nisan ayının sonu olacak. 28 Nisan - 22 Mayıs arası ilişkiler ve partnerinizle iletişim açısından riskli etkiler taşımakta. Aşk ilişkileri açısından kopmalar, ani gelişmeler, bakış açınızın değişmesi, sudan sebeplerle çıkan bir gerginliğin büyümesi riski taşımaktasınız ki bu aralıkta ayı nişan, söz, evlilik ve benzeri bir adım atmak içinde çok uygun değil. Bu süreçte Merkür gerilemesine eşlik edecek olan Venüs sizi beraberliklerinizde iletişim kopukluklarına ve yanlış anlaşılmalar sevk edebilir. 

Bu sene ilişkiler ve aşk hayatınızla ilgili ani gelişmelerde etkin olacak ana dönemlerden birisi 9 Mart Güneş tutulması zamanı. Tutulmalar yapıları gereği tamamlanma ve bir durumun asıl şeklini almasına destek verirken, 9 Mart tutulması ilişkiler ve aşk alanınızda Venüs ile iş birliği içinde gerçekleşiyor. Bu etki beraberliğinizde sıkıldığınız konuları birden öne çıkarırken, sizi daha özgür, kısıtlamalardan uzak bir hayata geçme dürtüsünde tutabilir. 

İlişkinizde sizi daraltan, sıkan alanlar yoğunlukta ise 9 Mart Güneş tutulmasını takip eden yaklaşık bir aylık döngüde daha yoğun olmak üzere, bu konuları gündeminizde tutabilir, partnerinizden birden sıkıldığınızı hissedebilirsiniz. Öte yandan bekarsanız hayatınıza çok ani biçimde birinin girmesi, farklı bir ilişki yaşamanız, aşkta herkesi şaşırtacak bir adım atmanız da söz konusu. Veya gizli bir ilişkiye başlamak, gizlediğiniz bir ilişkinin sizin için önemli olması da yaşanabilir. Ancak her durumda 9 Mart civarında yaşayacaklarınızı 23 Mart'ta gerçekleşecek Ay tutulması kesinleştirecektir. 

23 Mart civarında, özellikle 20 Mart ile 10 Nisan arası gizli bir ilişkinin ortaya çıkması veya sizin aşk adına sakladığınız bir olay veya kişinin artık bilinir hale gelmesi söz konusu. Bu etki devam eden ilişkilerinizde sakladığınız, partnerinizin bilmesini istemediğiniz bir durum adına risk taşımakta tedbirli olun. Kısacası, bekar veya evli olun, her durumda bu sene Mart ile Mayıs arası ilişkiler ve aşk hayatınız adına ilginç gelişmeler yaşanabilir. 

Evli Terazi burçları ve özellikle yükselen Terazi burçları adına Mart ile Temmuz arası özellikle de Mart ve Nisan aylarında iletişim ve diyaloglarına dikkat etmek gerekecektir. Bu aralıkta Partnerinize karşı sözlü diyaloglarda dikkat etmek yerinde olur. Düşünmeden konuşmamak, sonradan pişman olacağınız bir iletişime girmemek için sözlerinizi ve ağzınızdan çıkanı tartmaya gayret edin. 

Bekar Terazi burçları açısından bu yılın öne çıkan etkilerinden birisi sosyal konuların, sosyalleşmenin, arkadaş grupları ile yapacağınız temas ve organizasyonların sizin için yıl içinde daha vurgulu olması diyebilirim. Bu etkiler aynı zamanda arkadaşlarınız vasıtasıyla bir ilişkiye başlamanız veya çevrenizden daha önce dikkatinizi fazla çekmeyen birine ilgi duymanıza olanak sağlayabilir. Bu süreçte dikkat etmeniz gereken, bilhassa Nisan ile Temmuz arası ilişkiler alanınızda hassas etkiler verecek olan enerjileri iyi yöneterek, ilişkilerde yılın ilk yarısında durumlara çok yönlü bakabilmeniz.

Yılın ilk döneminde ve özellikle Mars gerilemesinin etkin olacağı 17 Nisan - 29 Haziran aralığında özellikle de kadın Terazi burçları adına kıskançlık, aşırı sahiplenme ve ilişkiyi kontrol etme dürtüsü ağır basabilir. Bu süreç ilişkide kendinizi güvende hissetmenizi zorlayabilir. Bu nedenle ilişkileriniz de ve aşk hayatınızda Nisan ile Temmuz arasında emin olmadan karşı tarafı yargılamayın veya partnerinizi suçlamayın. İlişkide mantık ve sağ duyuyu elden bırakmayın. 

Yaz ayları Terazi Burçları ve yükselen Teraziler için sosyal alanlarda genişleme veriyor. Temmuz'dan itibaren artan bu etki ile arkadaş çevreniz genişlerken, yeni insanlarla tanışma, kariyeriniz vasıtasıyla etkileneceğiniz biri ile karşılaşma, hatta ilişki yaşama, sosyal bir etkinlik, eğitim, kişisel gelişme çalışması sırasında tanışacağınız biri ile aşk yaşama veya etkilenme, yolculuk veya tatil vasıtasıyla yine aşk konularında heyecanlı gelişmeler olması söz konusu. Bu etkiler, Temmuz ve Ağustos aylarında belirgin olurken, her durumda yaşanan veya yaşanacak ilişkinin düzene girmesi veya sizin bakış açınızın daha net olması Eylül ayını bulabilir 

Bu yıl ilişkiler ve aşk adına yılın ikinci yarısı Temmuzdan itibaren dengeler yerine otururken, aşkta daha dengeli, esnek ve dikkat çekici olacağınız etkiler ve rahatlama söz konusu olacak. Özellikle Eylül ayında Venüs enerjisi desteğini de yanınıza alacak ve bu dönemde ilgi çekici olacak, fiziksel ve duygusal olarak kendinizi daha iyi ortaya koyabileceksiniz. Evlilik, beraberlik, ilişkide romantizm açısından Eylül ve Aralık ayları güzel fırsatlar ve destekler var. 

2016 yılının son çeyreği sizin için daha akıcı, rahat olurken, bahar ayları ilişkiler açısından duygusal olarak yoğun ve tutkulu olmanıza, ama bir yandan da partneri kontrol etme dürtüsünü yaşamanıza neden olacaktır. Yılın ilk dönemi duygusal iniş çıkışlara açık olacaksınız ve karşı taraftan ziyade kendinizi kontrol etmeye çalışmalı, gereksiz yüklerle kendinizi ve karşı tarafı yıpratmamalısınız. Bu etki her iki taraf için geçerli olsa da, kadın Terazi burçları açısında biraz daha vurgulu olacak.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat