Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Terazi burcu Temmuz 2015'te neler yaşayacak?

1,347
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Terazi burcu Temmuz 2015'te neler yaşayacak?

Sevgili Terazi burcu, öncelikle burcunuz yöneticisi Venüs'ün 25 Temmuz ile birlikte başlayacak olan retrosu sizi direk ilgilendiriyor. Bu etki en fazla ilişkiler açısından sizi etkileyecek. 

Aşkta zorlanma, yanlış anlaşılmalar, sosyal ilişkilerde geri çekilme ve kendinizle kalma arzusu artabilir. Bu dönemin size faydası ise daha önce fark etmediğiniz durumları birden görmeye başlamanız olacak diyebilirim. Bu ay ilişkiler odak noktanız olurken, partnerinize eleştirel olmanın dozunu iyi ayarlamalısınız. Bu ayın son çeyreğinden itibaren yeni bir ilişkiye başlamakta destekli değil. Sonradan duygularınız değişebilir. Ayrıca 25 Temmuz'dan itibaren ilişkilerde kendinizi ifade etmekte zorlanma yaşayabileceğiniz gibi, platonik bir ilişkiye de meyil edebilirsiniz. 

Maddi konularda ise ay boyunca gelir gider dengelerinizi doğru ayarlamak, planlı olmak önemli olacak. Gelirlerinizde beklemediğiniz aksilikler çıkabileceği gibi, giderlerinizde ön göremediğiniz harcamalar çıkabilir. Parasal konuları ay boyunca dikkatli planlayın ve mümkün olduğu kadar buna uymaya çalışın.

Kariyer ve iş konularında ise ticari girişimler, teknolojik konular öne çıkacak. İşinizde gerginlikler yaşanabilir. Bilhassa 23 Temmuz'a kadar iş ve kariyerde hırslarınız artarken, kriz yönetimi yapmanız gerekebilir. Ani gelişmelere ani ve fevri tepkiler verme olasılığınız da yüksek. Bu nedenle iş alanlarını da 23 Temmuz'a kadar sakin ve akılcı olmak gerekmekte. 

Sevgili Terazi burcu verdiğim etkilerle ilgili daha ayrıntılı bilgileri haftalık yorumlarımdan da takip edebilirsiniz. Güzel ve verimli bir ay geçirmenizi dilerim. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat