Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Terazi burcu Ocak 2015'te neler yaşayacak?

2,538
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Terazi burcu Ocak 2015'te neler yaşayacak?

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, 


Ocak ayında evinizle ve ailenizle ilgili konular ön planda olacaktır. Ev değiştirmeyi düşünen Teraziler için bu ay uygun koşullar oluşabilir. Evinizi güzelleştirmeye yönelik girişimlerde bulunabilir, tadilat ve dekorasyon gibi konularla ilgilenebilirsiniz. Evde daha fazla zaman geçirebilir, dinlenmek isteyebilirsiniz. Geçmişte yaşadığınız olayları düşünebilirsiniz. 

5 Ocak tarihinde Yengeç burcunda Dolunay gerçekleşecek. İş ve kariyer hayatınızda önemli gelişmeler gündeme gelebilir. Beklediğiniz haberleri alabilir, belirsiz olduğunuz durumları netleştirebilirsiniz. Geçmişte yaşadığınız olaylar gündemde olacaktır. Depresif ve olumsuz düşüncelere açık olabileceğimiz bugünlerde, ilişkilerinize bilinçli yaklaşmanız önem kazanacaktır. Size zarar veren alışkanlıklarınızı görme şansı elde edebilirsiniz. Enerjinizi aşağıya çeken davranışlarınızı geride bırakmanız gerekebilir. 

12 Ocak tarihinde Mars Balık burcuna giriş yapıyor. Günlük hayatınızda ve çalışma ortamınızda hareketli günler başlıyor. Sakarlıklara açık olabilirsiniz. Bu tarihten itibaren sağlığınıza daha fazla özen göstermeli, düzenli yaşamı ve sağlıklı beslenmeyi ihmal etmemelisiniz. 

20 Ocak tarihinde Kova burcunda Yeni ay gerçekleşiyor. Aşk ve eğlence hayatınızla ilgili konular ön plana çıkmaya başlıyor. Yeni bir ilişkiye başlayabilir, yeni teklifler alabilirsiniz. Hobilerinize ve keyif aldığınız konulara daha fazla vakit ayırabilir, yaratıcılığınızı aktif bir şekilde kullanabilirsiniz.

21 Ocak - 12 Şubat tarihleri arasında, Kova burcunda Merkür retrosu gerçekleşecek. Geçmişte yaşadığınız ilişkileri kendi içinize dönerek düşünme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Eski sevgililerinizle karşılaşabilir, beklediğiniz haberleri alabilirsiniz. Bu tarihlerde yeni bir ilişki kararı almamanız önem kazanacaktır. Başlattığınız ilişkiler retro bitimiyle sona erebilir. Daha önce eksik kalmış konuları gündeme getirebilir, konuşamadıklarınızı konuşabilir, belirsizlikleri netleştirebilirsiniz. 

2015 yılının dilediğiniz güzellikleri getirmesini dilerim, Şubat ayında görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat