Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Terazi burcu Nisan 2016'da neler yaşayacak?

2,294
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Terazi burcu Nisan 2016'da neler yaşayacak?

Sevgili Terazi burcu ve yükseleni Terazi olanlar,

Hareketli bir ay yaşayacaksınız. Yönetici gezegeniniz Venüs, karşıt burcunuz Koç burcuna geçiş yapacak. Ortaklıklar, ortak ilişkileriniz, eşiniz, hayatınızdaki insan ve size aynalık yapacak herkes önem kazanacak. Aynı zamanda öncü bir burç olan Koç'ta ilerleyecek Venüs'ün de etkisi ile hızlı kararlar almaya da açıksınız.

7 Nisan'da Koç burcunda, yine karşıt burcunuzda bir yeni ay var. Teklifler alabilir, tekliflerde bulunabilir, aynı zamanda evliyseniz eşinizin bir iş teklifi alması, bir şeye başlaması veya harekete geçmesi, kendisini göstermesi söz konusu olabilir. 

6 Nisan'da Merkür Boğa burcuna geçiş yapacak. İletişimden sorumlu bir gezegen olan Merkür sayesinde kazançlarınızı artırmaya yöneleceksiniz. Ortak kazanımlarınız da ön planda olacak. Ailenizden alabileceğiniz destekler konusunda da girişimci olacaksınız. 19 Nisan'da Güneş Boğa burcuna geçiş yapacak. Ortak kazanımlar ve ortak işleriniz en dikkat çekici noktalar olacak. 

Mars, Yay burcunda ilerliyor. Cesaret, enerji ve efor tamamen Mars enerjisidir. Siz de bu dönemde eforunuzu kardeşler, yakınlar alanına, aynı zamanda seyahatlere yönelteceksiniz. Ancak 16 Nisan'da Mars'ın retro yapacağını unutmamanız iyi olur. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat