Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Terazi burcu Mayıs 2015'te neler yaşayacak?

1,488
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Terazi burcu Mayıs 2015'te neler yaşayacak?

Sevgili Terazi burcu, bu ay kariyer alanınıza geçecek olan Venüs 8 Mayıs'tan itibaren iş alanlarınızda öne çıkmanızı sağlayacak. Eğer medya, televizyon, basın veya sanatsal konularda uğraşlarınız varsa isminizi duyurmak, öne çıkmak adına ayın fırsatlarını iyi değerlendirin. Ayrıca güzellik veya sanatsal konularla ilgili iş ve uğraşlarınız açısından da Venüs sizi tüm ay boyunca destekleyecek. Genel olarak ev, aile, gayrimenkul ve kariyer alanlarında hem hareketli, hem de başarılı girişimler yaşamanız söz konusu. Komisyon, prim gibi bağlantılarınızda beklentileriniz varsa, sonuç almaya daha yakın olacaksınız. 


Bu ay seyahat, eğitim, yurtdışı konuları, otel ve turizm konuları, yabancılarla ilgili işlerle alakalı alanlarınızda hareketleniyor. Özellikle eğitim işlerinde, seminer vermek, yeni bir kursa başlamak veya eğitimler vermek adına desteklisiniz. Bu konularda uğraşıları olan Teraziler için gelişmelere dönük etkiler var. 19 Mayıs'ta rötara geçecek olan Merkür; seyahat, yurtdışı organizasyonları, hukuki konulardaki adımlar veya mahkeme işleri, ticari uğraşlarda 11 Haziran'a kadar beklemek gerektiğini vurgulamakta. 19 Mayıs ile 11 Haziran arası uzun yolculuklar veya seyahatlerde daha dikkatli olun ve aksiliklere karşı tedbirli davranın. Eğer mümkünse yolculuk planlarınızı 11 Haziran sonrasına almaya gayret edin. Maddi konularınızı revize edecek 4 Mayıs dolunayı haftasında parasal işlerinizde tamamlanma ve gelişmeler söz konusu. 18 Mayıs yeni ay haftası ise krediler, bankacılık işler, sigorta veya benzeri konularda gelişmeler yaşayabilirsiniz. 

Bu ay genel olarak iş ve kariyer konularında fırsatlara açık ama elde edeceklerinizi mücadele ile alacağınız etkiler var. 19 Mayıs sonrası ticari konular, iletişim ve yolculuklarda dikkatli olun. aşk hayatınızda ise iletişime dönük, hareketli ve cesur adımlara açık olacaksınız. Eski bir ilişki tekrar gündeminize gelebilir. Verdiğim etkilerle ilgili daha ayrıntılı bilgileri haftalık yorumlarımdan da takip edebilirsiniz. 

Sevgili Terazi burcu, güzel ve verimli bir ay geçirmenizi dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat