Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Terazi burcu Mart 2016'da neler yaşayacak?

2,046
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Terazi burcu Mart 2016'da neler yaşayacak?

Sevgili Terazi burcu ve yükselen burcu Terazi olanlar,

Sizler için kesinlikle hareketli bir Mart olacak. Öncelikle 9 Mart'ta Balık burcunda Güneş tutulması var. 23 Mart'ta da burcunuzda Ay tutulması olacak. Balık burcundaki Güneş tutulması, günlük rutininiz, temponuz konularında çok etkili bir yenilik anlatıyor gibi. "Rutinimi düzenlemek istiyorum, kararlar alıyorum, değiştirmek istiyorum" diyebilirsiniz.

Aynı zamanda çalıştığınız arkadaşlarınız, çalıştığınız ortam, onların da yaşamında birtakım düzenlemeler, çok önemli olacağı birtakım enerjiler söz konusu. Dolayısıyla hem 5 Mart'ta Balık burcuna geçiş yapacak olan Merkür, hemen peşinden de Venüs'ün 12 Mart'ta Balık burcuna geçişi de gösteriyor ki birtakım kontratlar, imzalar, anlaşmalar, sözleşmeler çok önemli. 

Çok yoğun, çok aktifsiniz. Günlük rutininizle birtakım angaryalarla uğraşıyorsunuz. Bir şeylere ara vermek, dinlenmek de istiyorsunuz gibi. Ya da hayatınızda bir şeyleri düzenlemek mi istiyorsunuz. Böyle bir enerjisi var. 

Bu, sıkıldığınız bir rutin. Artık bunu yapmak istemiyorum, karar veriyorum gibi birtakım durumlar var. Mart biraz hareketli. Aynı zamanda Mars burç değiştirecek, Yay burcuna geçecek. Mars'ın Yay burcuna geçişi bir yandan sizin için güzel. Çünkü, burcunuzu desteklemeye başlayacak. Maddi konularda da Şubat sizin için son derece zorlu bir aydı. Çünkü Mars oradaydı ve kaynak arttırma girişimleri konusunda sizi biraz zorladı. Belki de harcamalarınızı arttırdı, bütçe dengeniz şaşırmış oldu. 

Mars'ın burç değiştirip Yay'a geçişiyle birlikte dolayısıyla hem destek alıyorsunuz, hem seyahatler konusu, kardeşler konusu ön plana çıkacak. Biraz kendinizi ifade biçiminiz değişiyor. Bir şeylere karar veriyorsunuz. Olaylar zihninizde gibi; iletişim trafiğim arttı, seyahatlerim arttı gibi düşünüyorsunuz. Hem seyahatler hem kardeşler, yakın çevre önemli, hem de rutin önemli. Yine çok büyük bir yoğunluk varken parada rahatlama varmış gibi. 

20 Mart'ta karşıt burcunuz Koç'a Güneş geçecek. 22 Mart'ta da Merkür karşıt burcunuza geçiş yapacak. Bu yıldızlar gösteriyor ki ortak konular önem kazanacak. İlişkiniz önemli olacak, karşınızdaki insanların hayatlarındaki konuları önemli olacak, siz birtakım konulara ilişkili olabilir, karar veriyor olacaksınız. 23 Mart'ta da burcunuzda Ay tutulması gerçekleşecek. Demek ki siz daha netsiniz, daha kararlısınız, ne istediğinizi biliyorsunuz.

Kiminiz bir ilişkiye başlama kararı, daha ciddi bir boyuta taşıma kararı alabilirsiniz. Kiminiz de birtakım ilişkinizi masaya yatırıyorsunuz, inceliyorsunuz, gözlemliyorsunuz, ne istediğinize karar veriyorsunuz. Enerjiler biraz bu yönde olacak. Bu aynı zamanda çalıştığınız kurum, ortak proje içinde olduğunuz kişileri de kapsayabilir. Çünkü rutininize bir düzenleme isterken, burcunuzdaki Ay tutulması "ben bu düzeni istemiyorum, değiştiriyorum" enerjisi de getirebilir. Teklif almaya da son derece açıksınız. Özellikle Merkür'ün haritanızın 6. burcundan geçiyor olması da imzalar, görüşmeler kontratlar adına hareketliliği arttıracak. 

Genel olarak destekler var. Özellikle Mars sizi desteklemeye başlayacak. Koç burcuna geçiş yapan yıldızların Mars'la da güzel açısı olacak. Dolayısıyla güzel, etkili ve hareketli, yani beklemek değil ama bir şeylerin görünür noktada olması gibi bir durum var. Kardeş konusunda da, kardeşiniz evlilik kararı alabilir. Siz bir seyahat istiyordunuz da bir türlü gidemiyorsanız, gitme kararı alıyorsunuz. Rutinizde birtakım şeyler sizi zorluyor. Sizin aksiyona geçtiğiniz, harekete geçtiğiniz, ne istediğinizi  çok iyi bildiğiniz bir ay olacak. 

Keyifli kararlarınız olsun. Sağlıklı, mutlu bir Mart ayı dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat