Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Terazi burcu Kasım 2015'te neler yaşayacak?

898
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Terazi burcu Kasım 2015'te neler yaşayacak?

Sevgili Terazi burcu ve yükseleni Terazi olanlar,

Ay boyunca dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan birisi gelir gider dengelerinizi iyi ayarlamanız olacak. Özellikle ayın ilk yarısı hesapta olmayan masraflar açısından dengeli olmak önemli. Güzellik harcamaları veya kişisel bakımla ilgili masraflar konusunda kendinizi kontrol etmeye ve planlı olmaya bakın.

Ticari konular, iletişim ve kendinizi ortaya koyma isteği açısından Kasım ayı özellikle ilk 18 günlük döngüde desteklisiniz. Fakat maddi konularda önemli adım veya girişim için 19 Kasım'la birlikte harekete geçmek veya planlarınızı buna göre yapmak daha doğru olur. 

Parasal alanlarınızı aktive edecek Güneş enerjisi, özellikle maddi kazançlar açısından ayın son 10 günü rahatlamanızı sağlarken, ayın ilk dönemi ve 18 günlük periyot maddi konularda, bilhassa alacaklarla ilgili dengesiz etkiler yaşayabileceğinize işaret etmekte. Bu nedenle Kasım ayının maddi açıdan dikkat etmeniz gereken bölümü daha çok 19 Kasım'a kadar olan aralık diyebilirim. 

İlişkiler açısından bu ay duygusal yaklaşımlar artabilir. Birlikte olduğunuz biri varsa, beklentinizin yükseleceği, romantik veya duygusal paylaşım isteğinizin artacağı, ilişkide sosyal olmak isteyeceğini dürtüler nedeniyle aşkta hem dürtüsel olacak, hem de ilişkileri odak noktanıza yerleştirebileceksiniz. Ancak duygusal konularda önemli karar ve adımları daha çok Aralık ayına planlamak doğru olur. Aşkta kendinizi göstermek, ortaya koymak isterken, durumlara fazlasıyla kendi açınızdan bakabilirsiniz.  Bu nedenle beraberliklerinizde sakin ve esnek olmak, kendi istekleriniz kadar karşı tarafı da anlamaya çalışmayı ihmal etmeyin.

Sevgili Teraziler, güzel ve verimli bir ay geçirmenizi dilerim.  

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat