Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Terazi burcu kadınının olumsuz yönleri nelerdir?

1,965
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Terazi burcu kadınının olumsuz yönleri nelerdir?

Terazi burcu kadınları sosyal, dışa dönük, entelektüel, güzelliğe düşkün ve flörtöz yapıdadırlar. Zaman zaman erkeklere mavi boncuk dağıtmaları ve herkesle ilişki kurmaya meraklı olmaları aslında kararsızlıklarından kaynaklanmaktadır. Hayatlarında karar mekanizmasıyla ilgili ciddi bir sıkıntı vardır. 


Güzellikler ve eğlenceye düşkünlükleri zaman zaman hayatlarında sıkıntı yaratır. Terazi burcu kadınları iyi annelerdir. Çocuklarıyla arkadaş olmayı, çocuklarıyla birlikte eğlenmeyi çok iyi bilirler. Hayata eğlenceli ve güzel bir pencereden bakan terazi kadınlarının gülümseyişleriyle kandıramayacakları hiç bir çocuk yoktur. 

Çocukların entelektüel meraklarına, sosyal hobilerine destek olurlar. Terazi burcu kadınlarının ilişki içerisinde de öğrenmeleri gereken şey karar ve denge mekanizmasını oluşturmaktır. Hayatlarının genelinde karar mekanizmasını oluşturmaları, başkalarının mutluluğu için kendi mutluluklarını feda etmekten uzak durmalı ve kendileri için yaşamayı öğrenmeleri çok önemlidir. Dengeleri yöneten terazi burcu kadınlarının öğrenmeleri gereken en önemli ders; insanlarla dengeli ilişkiler kurmak, biz yerine ben demeyi öğrenmek olacaktır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat