Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Terazi burcu Ekim 2014'te neler yaşayacak?

3,263
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Terazi burcu Ekim 2014'te neler yaşayacak?

Sevgili Terazi burçları, doğum gününüz kutlu olsun. Güneş'in Terazi burcuna giriş yapması ile birlikte hayatınızda yepyeni bir dönem başlıyor. Ekim ayı boyunca boyunca ışığınızın yeniden yükseldiğiniz fark edebilir, çevrenizden çok güzel destekler alabilirsiniz.

Terazi burcu bu ay

5 - 26 Ekim tarihleri arasında Akrep ve Terazi burcunda Merkür retrosu gerçekleşecek. Bu dönemde ödemlerinizi gözden geçirebilir, harcamalarınızı düzenleyebilirsiniz. Geçmişte kalmış eksik ödemeler karşınıza çıkabilir. Bunları tamamlamanız gerekebilir. 

Terazi burcu özellikleri hakkında daha detaylı bilgi almak için Terazi burcu kanalımıza gözatabilirsiniz.

Hayatınızı, yaşadıklarınız ve ilişkileriniz çok daha farklı açılardan değerlendireceğiniz bir dönemdesiniz. Bu süreçte daha önce fark edemediğiniz birçok şeyi fark edebilirsiniz.  

Uzun süredir görüşmediğiniz kişiler ile karşılaşabilir, eski ilişkilerinizden haber alabilirsiniz. Önceden yarım kalan konuları gündeme getirerek düşüncelerinizi ifade edebilir, belirsiz olan konuları netleştirebilirsiniz.

Bu dönemde elektronik aletlerde arızalanmalar, iletişimde gecikmeler ve yanlış anlaşılmalar gündeminizi çok daha fazla meşgul edecek.

Ekim 2014'te Terazi burcu

8 Ekim tarihinde Koç burcunda gerçekleşecek Ay tutulması, ilişkilerinizle ilgili gerçekleri öğrenmenizi ve beklemediğiniz olaylarla karşılaşmanızı sağlayabilir.

Yürütmekte zorlandığınız ilişkiler bu tutulma ile sona erebilir, bazı kişiler ile yol ayrımına girebilirsiniz. İlişkilerinizde önemli testlerden geçeceğiniz bu süreçte, risk alarak hareket etmek isteyebilir, duygularınızı direkt olarak gündeme getirebilirsiniz. Ancak sakinliğinizi korumanız, olaylara ani tepkiler vermemeniz ve değişen koşullara uyum sağlamanız gerekir.

Bu dönemde kendinizi rahatlatacak aktivitelere daha fazla zaman ayırabilirsiniz. 

24 Ekim tarihinde Akrep burcunda bir Güneş tutulması gerçekleşecek. Bu tutulma ile birlikte kazançlarınızı artırabileceğiniz fırsatlar ile karşılaşabilir, maddi konular ile ilgili çok önemli gelişmeler ile karşılaşabilirsiniz. Ancak bu dönemde Merkür retrosu devam ettiği için önemli kararlarınızı 26 Ekim'den sonrasına ertelemeniz eylemlerinizin çok daha kalıcı sonuçlara ulaşabilmesini sağlayacaktır.

Ekim 2014'te Terazi burcu ile ilgili daha fazla bilgi almak için videomuzu izleyebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat