Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Terazi burcu Aralık 2015'te neler yaşayacak?

910
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Terazi burcu Aralık 2015'te neler yaşayacak?

Sevgili Terazi burcu ve yükseleni Terazi olanlar;

Sizin için Aralık ayı biraz enteresan gelişiyor. Çünkü baskıya açık. Gökyüzünde ne varsa yeryüzünde de o vardır ve Aralık ayında gökyüzü baskı ile dolu. Sizin de bu baskıyı aldığınız enerjiler daha çok iletişim yönünde. Kendi enerjinizi etkin bir şekilde kullanmak istediğiniz, beklentilerinizin artmış olduğu bir aydasınız. Kasım ayı da biraz böyleydi. Bu durum Aralık'ta da devam ediyor. Hep "biz" diyen bir burç olarak, Aralık ayında biraz "ben" demeyi tecrübe edeceksiniz. 

Özellikle Mars'ın gökyüzünde Uranüs ve Plüton ile yapacağı etkiler baskıyı oluşturuyor. Bu etkileri özellikle 5-12 Aralık tarihleri arasında yoğun bir şekilde hissedeceksiniz. 

Bu ay hem aile ile ilgili konularda bazı gelişmeler yaşayacaksınız; hem de karşıt burcunuzda ilerleyen Uranüs'ten aldığınız enerji ile insanlarla ilgili beklentilerinizi dile getiriyorsunuz. Bunun tek riski, denge yaratmak konusunda zorlanma ihtimaliniz. Dolayısıyla da sizin sakin mizacınıza alışkın olmayan çevreler tarafından baskılı olabileceğiniz riski söz konusu. Bu kendinizi yanlış anlatma adına da zorlar. Özellikle 5 -12 Aralık tarihleri arasında dengede kalmaya dikkat etmenizde fayda vardır. 

Güneş Yay burcunda ilerliyor. İletişim alanınızda Satürn var. Çevre değişimi, çevrede yenilik Satürn'ün yer değişimi ile mutlaka olmuştur. Özellikle Eylül ayından itibaren bu etkilerin yansımalarını görmüş olmalısınız. Dolayısıyla çevrede yenilik enerjisi yeni ay ile birlikte tekrar harekete geçiyor. Bu, kardeşleriniz ile ilgili bir konu olabilir, bir seyahat etme planınız olabilir. Biraz uzaklaşmak, çevrenizi değiştirmek isteyebilirsiniz.

Genel olarak baktığımızda Venüs'ün 5 Aralık'ta Akrep burcuna geçişi ekonomik anlamda sizi destekliyor. Göksel temsilciniz Venüs bir süredir burcunuzdaydı. Belki de denge sağlamanızdaki en büyük etken Venüs'ün burcunuzda oluşuydu. 

Venüs'ün Akrep burcuna geçişi ile burcunuza ilerleyen Mars?ın enerjisi son derece yüksek olmaya başlıyor. Bu anlamda dikkatli olmanızda fayda var. Venüs size ekonomik anlamda güzel destekler getirir fakat unutmayın ki, Venüs aynı zamanda para harcatır. Bu da gösteriyor ki, masraflarınız artacak. Maddi konularda denge yaratmaya dikkat etmelisiniz. 

25 Aralık'ta Yengeç burcunda bir dolunay var. 22 Aralık'ta da Güneş Oğlak burcuna geçiyor ve sonrasında bir dolunay oluyor. Bu dolunay yuva, kariyer aksınızda gerçekleşecek.

Ayı bitirirken yaşamınızda öncelikle önemli olan öncelikleriniz arasındaki konular "doğru işyerinde miyim, doğru ortamda mıyım, beklentilerimi karşılayacak bir ev yaşantım mı var" gibi sorularınız olacak. Bu alanlardaki beklentileriniz artabilir. Değişim arzularınız yükselebilir.

Mutlu, sağlıklı bir ay dilerim. Bir sonraki ayda görüşmek üzere... 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat