Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Terazi burcu Aralık 2014'te neler yaşayacak?

1,293
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Terazi burcu Aralık 2014'te neler yaşayacak?

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, 


Düşünce ve fikirlerinizle dikkat çekeceğiniz bu ay, iletişim trafiğiniz fazlasıyla aktif olacaktır. Önemli konuşmalarınızı gerçekleştirebilir, yazılı anlaşmalarınızı tamamlayabilirsiniz. Yakın çevre ve kardeş ilişkileriniz gündemde olacaktır. Ay sonuna kadar ev ortamınızda ve ilişkilerinizde, kontrolünüz dışında gelişen ani olaylar karşısında sakinliğinizi korumaya özen göstermelisiniz. 

5 Aralık tarihinde Mars'ın Kova burcuna girişiyle birlikte; aşk ve eğlence hayatınız hareketlenmeye başlıyor. Tutkulu yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. Mücadele etmenizi gerektiren durumlar gündeme gelebilir. Sanatsal etkinlikler ve sportif faaliyetler gündemde olacaktır. 

6 Aralık tarihinde İkizler burcunda Dolunay gerçekleşecek; farkındalıklarınızın yüksek olacağı bu süreçte, yeni bilgiler edinebilir, farklı bakış açıları geliştirebilirsiniz. Yolculuklar ve seyahatler gündeme gelebilir. Önemli haberler alabilir, yeni bilgiler edinebilirsiniz. Değişen duygu ve düşüncelere açık olabilirsiniz. Sözcüklerinizi özenle seçmeniz ve olaylar karşısında objektif olmanız önem kazanacaktır. 

8 Aralık tarihinde durağan pozisyonuna başlayacak olan Jüpiter, Nisan ayına kadar Retro sürecine devam edecek. Arkadaş ortamlarınızda şanslı gelişmelerle karşılaşmanıza yardım eden Jüpiter, geçtiğimiz aylarda kaçırdığınız fırsatlarla yeniden karşılaşabilmenize yardım edecek. Yeni çevrelere girebilir, yeni insanlarla tanışabilir, geleceğe yönelik hayallerinize yenilerini ekleyebilirsiniz. 

11 Aralık tarihinde Venüs Oğlak yolculuğuna başlayacak. Evinizi güzelleştirmeye yönelik girişimlerde bulunabilir, evde vakit geçirmekten keyif alabilirsiniz. Aile ilişkilerinizde uyumlu enerjiler devrede olacaktır.

22 Aralık tarihinde Oğlak burcunda gerçekleşecek olan Yeni Ay'la birlikte; geçmişten bugüne gelen alışkanlıklarınızla yüzleşebilirsiniz. Gelecekte size yarar sağlamayan bağlılıklarınızı geride bırakmaya niyet edebilir, iş ve kariyer hayatınıza yönelik önemli kararlar alabilirsiniz. Aile ilişkilerinizde yeni bir dönem başlıyor... 

24 Aralık tarihinde Yay burcuna giriş yapan Satürn, 2,5 yıl boyunca buradaki yolculuğuna devam edecek. Bu tarihten itibaren kardeşlerinizle ve akrabalarınızla ilgili sorumluluklarınız artabilir. Onların ihtiyaçlarıyla ilgilenmeniz ve onlara daha fazla zaman ayırmanız gerekebilir. Bu süreçte, eksik bilgilerinizi tamamlayabilir, eğitiminizle ilgili yeni sorumluluklar alabilirsiniz. Karamsar düşüncelere açık olabilir, cümlelerinizi ince eleyip sık dokuyabilir, zaman zaman kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Zihinsel açıdan olgunlaşacağınız bir dönem başlıyor.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat