Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Terazi burcu 9 - 15 Şubat 2015 haftası neler yaşayacak?

1,056
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Terazi burcu 9 - 15 Şubat 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Terazi burcu, pazartesi günü burcunuzda ilerleyecek olan Ay, 14:00'dan itibaren açısız etkiye girerek yer değiştirmeye hazırlanacak. Bu nedenle haftanın ilk günü 14:00'dan itibaren önemli iş ve her türlü başlangıcınızı planlamamak önemli olacak. Bu süreçte başlattığınız küçük veya büyük her türlü konu sonradan durumları yeniden ele almanıza neden olabilir. 


Salıdan itibaren para alanınıza geçecek olan Ay, rötardaki Merkür ile öğle saatlerinde aktif olacağı gergin açı ile kafa karışıklıklarına, neden sonuç ilişkisini bulamamanıza sebep olabilir. Bu nedenle salı günü parasal konularda başlangıç yapmamak veya dikkatli olmak daha doğru. 

Çarşamba günü uzun süredir rötarda olan Merkür artık düzelmeye eğilim gösteriyor ancak cumartesiye kadar durağan seyrinde olacak. Bu nedenle özellikle çocuklarla ilgili konular, aşk hayatınız, borsa ve benzeri parasal işlerinizde karışıklıklara ve sonuç alamamaya neden olabilir. Dolayısı ile hafta boyunca aşk, ilişkiler, çocuklarla ilgili durumlar ve kararlarda cumartesi gününden önce önemli bir adım atmayın. Bu alanlarda yapmanız gerekenleri ise daha çok önümüzdeki haftaya planlamanız doğru olur. 

Aşk hayatınızda bir süredir devam eden aksaklıklar veya belirsizlikler varsa, cumartesiden itibaren rahatlamaya ve sonuç almaya başlayacaksınız. 

Sevgili Terazi burcu, haftanın size verimli ve güzel enerjiler vermesini dilerim. Yeni bir haftada görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat