Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Terazi burcu 9 - 15 Kasım 2015 haftası neler yaşayacak?

1,798
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Terazi burcu 9 - 15 Kasım 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Terazi burcu ve yükseleni Terazi olanlar, 


Bu hafta size çok güzel bir haberim var. Eğer yeni bir gelir kaynağı ya da iş arıyorsanız çarşamba günü gerçekleşecek yeni ayın etkisi sizi şans ile donatacak. Yeni gelirler elde edecek, belki de ilk maaşınızı alacaksınız. Eğer çalışmakla ilginiz yoksa büyük ihtimalle özgüveninizin yükseldiği bir dönem olacak. Buna sebep ailenizden güçlü olanlar. 

Sevgili Teraziler, ikinci güzel haberim Mars'ın perşembe günü burcunuza geçiş yapması. Bu, perşembe gününe kadar dinlenmeniz, okumanız, belki de meditasyon yapmanız anlamına geliyor. Perşembe gününden sonra bütün öğrendiklerinizi uygulayabileceksiniz. Mars size cesaret, atak olma ve risk alma becerisi getirecek. Perşembe gününden itibaren istediğiniz her konuda harekete geçme eğilimine olacaksınız. Hem kimse size engel olmayacak, hem de siz kimseyi engel olarak görmeyeceksiniz. 

Perşembeden itibaren Mars'ın bu konumu sizi daha fazla harcama yapmaya itebilir. Daha agresif olabilirsiniz. Kendi kendinizi sakinleştirmeye, durdurmaya çalışın. Çünkü Aralık ortasından itibaren Mars'ın size yarattığı öfkenin kurbanı olmanız an meselesi olacak. Şimdi ektiklerinizi Aralık ortasında biçeceksiniz. Bu nedenle Mars'ın etkilerini iyi değerlendirmeniz gerekiyor. 

Sevgili Teraziler, bolluk, bereket ve aşk dolu bir hafta diliyorum.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat