Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Terazi burcu 8 - 14 Şubat 2016 haftası neler yaşayacak?

1,450
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Terazi burcu 8 - 14 Şubat 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Terazi burcu ve yükseleni Terazi olanlar,

Değişik bir haftadasınız. Birçok alanda birden yenilik yapacaksınız ama en önemli yenilik aşk olacak. Yalnız olan Teraziler yepyeni bir aşka yelken açabilir. Üstelik bu insan yakın çevrenizden, tanıdığınız ve güvendiğiniz biri olacak. Aynı insanla çok ani bir şekilde evlilik kararı alabilirsiniz. İhtimallerden biri bu. Bir başka ihtimal ise yine yakın çevrenizden güven duyduğunuz biri ile yeni bir projeye başlayacaksınız ve bu proje sayesinde yeni bir iş ortaklığı kurabileceksiniz. Başka insanlara danışmanlık yapabileceksiniz.

Bu hafta bir konuda dikkat etmeniz gerekiyor. Yeni yaratıcı projeleriniz için gereğinden fazla para harcayabilir ya da bir diğer ihtimal olan yeni aşk için haddinden fazla para harcayabilirsiniz. Bu hafta bunun dışında dolandırıcılık, hırsızlık gibi sorunlarla da karşılaşabilirsiniz. Bu anlamda çok dikkatli olun. Bu hafta paranızı, mülklerinizi ve özgüveninizi koruyabilirseniz bu hafta sizden daha mutlu başka bir burç yok neredeyse.

Yeni ay dostunuz Kova burcunda gerçekleşecek ve hafta sonuna kadar etkisini sürdürecek. Hafta sonuna kadar kalbinizin kapılarını bir miktar aralık tutmanızda fayda var.

Bolluk, bereket, aşk dolu bir hafta diliyorum.

Şimdilik hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat