Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Terazi burcu 8 - 14 Haziran 2015 haftası neler yaşayacak?

1,244
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Terazi burcu 8 - 14 Haziran 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Terazi burcu, bu hafta çarşambaya kadar olan dönemde mesleki konular, günlük koşturmalarınız adına yoğun olacaksınız. Çarşambaya kadar duygusal konularda hassas etkilere sahipsiniz. Alıngalıklarınız artarken, ele aldığınız işlerde daha çok duygularınızla hareket etme eğiliminiz söz konusu. 


Pazartesi, haftanın ilk günü düzenleyeceğiniz önemli işleri, toplantıları, görüşmeleri, güncel veya finansal işlerinizi sabah 11:30'dan itibaren planlamanız doğru olur. Öncesindeki etkiler karışıklık yaşamanıza neden olacak. 

Salı günü tüm gün ve çarşamba günü öğle saatlerine kadar duygusal hassasiyetleriniz artacak. Bu süreç özellikle alternatif tedaviler açısından iyi olmakla birlikte, aşkta dikkatli olmanızı gerektiriyor. 

Çarşamba günü 14:15'te Ay'ın karşı burcunuza geçmesiyle hareketleniyorsunuz. Cuma akşam saatlerine kadar ikili ilişkiler, eşiniz veya partnerinizle alakalı konular gündeminizi daha fazla meşgul ederken, ele aldıklarınızı tutku ile yapmak söz konusu. Takıntılı davranabilir, işte ve özel hayatınızda inatlaşmalar yaşayabilirsiniz. 

Çarşamba-cuma arası özellikle iş alanlarınızda fevri davranmamaya özen gösterin. Bu hafta Merkür'ün rötar etkisinin son aralığı yaşanıyor. Merkür rötardan çıkarken, hafta boyunca dikkatli karar vermek, önemli adımları bu dönemde almamak gerekmekte. Hafta boyunca iş konularında fevri kararlar almamaya ve hiçbir şeyi aceleye getirmemeye gayret edin. 

Sevgili Terazi, haftanın size verimli ve güzel enerjiler vermesini dilerim. Yeni bir haftada görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat