Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Terazi burcu 7 - 13 Mart 2016 haftası neler yaşayacak?

1,354
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Terazi burcu 7 - 13 Mart 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, 

Cumartesi günü bir Güneş tutulması gerçekleşecek ve Güneş tutulması hafta başından itibaren etkisini hissettirmeye başlayacak. Güneş tutulması size yeni bir iş alanı getiriyor. İş adresiniz değişebilir, iş arayışınız varsa yeni bir işe başlayabilirsiniz. Ya da iş değişikliği, eleman değişikliği yapabilirsiniz. Size yardımcı olacak yeni elemanları işe alabilirsiniz. 

Bunun dışında aynı alan sağlıkla ilişkili. Yeni bir sağlık programına başlayabilirsiniz. Diyet yapmaya başlayabilirsiniz ya da bir evcil hayvan sahibi olabilirsiniz. Her koşulda Güneş tutulması zorunluluktan kaynaklanacak. Çeşitli problemlerin çözümüne dönük davranıyor olacaksınız. Size yenilik ve mutluluk getirecek.

Bu hafta Plüton ile Jüpiter arasında çok güzel bir açı var. Ailenizle ilgili köklü değişiklikler yaratabileceksiniz. Örneğin yeni aile bireyleri hayatınıza katılacak veya ailenizle yollarınızı tamamen ayıracaksınız. Kendinize yeni bir yaşam alanı belirleyeceksiniz, taşınacaksınız ya da yeni bir aile kuracak, belki de evleneceksiniz. Köklü değişikliği çok seveceksiniz. Bu nedenle bütün haftanın olumlu açılarını iyi değerlendirmeye çalışın. 

Güzel bir hafta diliyorum. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat