Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Terazi burcu 5 - 11 Mart 2018 haftası neler yaşayacak?

825
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Terazi burcu 5 - 11 Mart 2018 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, 

Bu hafta Balık burcundaki gezegen birikmesi artık Balık burcunun son derecelerinde ilerlemeye başladı. Bu da birtakım konuların sonlandığını, netleştiğini bize gösteriyor. Pazartesi günü Venüs, Balık burcunda Kiron ile beraber hareket edecek. Özellikle günlük rutinlerinizde, iş hayatınızda sizi yaralayan bazı konular varsa, bunları iyileştirmek adına destekler görebilir, adımlar atabilirsiniz. 

Salı günü Merkür ile Venüs Balık burcunun son derecesinde kavuşacaklar. İş kurmak, yeni bir işe başlamak adına, hizmet verdiğiniz alanlarda iletişim yeteneğinizi diplomatik ve çok etkin bir şekilde kullanarak başarı yakalayacağınız bir dönemdesiniz. İnsanlarla olan diyaloglarınızda uyum, denge ve ahengi yakaladığınız takdirde iş, kariyer ve para ile ilgili güzel gelişmeler olacaktır. 

Çarşamba gününden itibaren hem Venüs hem de Merkür Koç burcunda ilerlemeye başlayacak. Yeni ve taze bir enerji hayatınıza giriyor. Yönetici gezegeniniz Venüs'ün karşıt burcunuz Koç'a geçmesi demek kendi ilgilinizin, odağınızın partnerinizde, ilişkilerde olacağı anlamına geliyor. Yeni ilişkiler gündeme gelebilir, hali hazırda ilişkisi olan Teraziler varsa, bu ilişkilerinden mutlu olabilirler. Kendinizi cesur ve girişken hissediyorsunuz. İlginizi karşı tarafa çok net bir şekilde açabilirsiniz. Evliliklere ve ortaklıklara da açık bir dönemdesiniz. 

Merkür'ün de Koç burcuna geçmesi ile beraber ortaklıklarda, ilişkilerde kendi isteklerinizi ve fikirlerinizi net bir şekilde karşı tarafa açabileceksiniz. Kendi isteklerinizi elde edebilmek adına iletişime geçerek başarı yakalayabileceksiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat