Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Terazi burcu 5 - 11 Ekim 2015 haftası neler yaşayacak?

1,393
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Terazi burcu 5 - 11 Ekim 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Terazi burcu ve yükselen burcu Terazi olanlar, 


Mars bir süredir dinlenmenizi teşvik etmeye; hem kendi sağlığınız hem de yakınlarınızın sağlığı ile ilgilenmenizi sağlamaya çalışıyordu. Bu hafta boyunca da bu süreç devam edecek.

Bu hafta aileden gelen bazı hastalıklar ya da alerjik bazı rahatsızlıklar gündeminize gelebilir. Bu konuya eğilmenizde fayda var ancak üzüntünüzün boyutunu iyi ayarlamalısınız. Çünkü geçici bir etki altındasınız. 

Venüs perşembe gününden 5. evinize, Başak burcunuza yerleşecek. Bu andan itibaren yoga ve meditasyon gibi ruhunuzu dinlendirecek aktivitelere yönelmeniz konusunda etkisini gösterecek. 

Venüs bu konumdayken sizi daha fazla bunlara yönlendirecek ve ruhsal gelişim teknikleri sayesinde kendinizi daha dingin ve dinlenmiş hissedeceksiniz.

Bu hafta yakın çevre alanınızda yol alan Satürn, Venüs Başak burcuna adım atar atmaz bazı engellere yol açacak. Bu hafta ruhsal gelişim tekniklerine vakit ayırırken yakın çevre ilişkilerinizi ihmal edebilirsiniz.

Bir yandan kendiniz, ruhunuz ile ilgilenmek isterken, bir yandan da yakın çevreniz onlarla ilgilenmeniz konusunda talepte bulunabilir, baskıcı davranabilir ya da tanıtım programınız dinlenmeye ara verip çalışmanızı gerektirebilir.

Gelecek hafta burcunuzda bir yeni ay gerçekleşecek. Etkilerini şimdiden göstermeye başlayacak yeni ay, görünüşünüzden yaşam biçiminize kadar pek çok alanda yenilik yapmak istemenizi sağlayacak.

Bu hafta dinlenmeye daha çok vakit ayırarak yakın çevre ile ilgili problemleri geri planda tutmanızda yarar var.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat