Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Terazi burcu 4 - 10 Ocak 2016 haftası neler yaşayacak?

979
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Terazi burcu 4 - 10 Ocak 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar,


Merkür aşk alanızda Salı gününden itibaren geri gitmeye başlayacak ve bu alanda çok kısa sürecek gerilemesi cumartesi günü ev ve yuva alanına geçiş yapacak, Merkür orda gerilemeye devam edecek ama kısa konukluğunda aşk yaşamınız ile ilgili yanlış kararlar almanıza neden olabilecek. Bu nedenle dikkatli olmalısınız. Çünkü Mars ile Merkür özgüven alanınızda sert bir açı ile bağlanıyor. Para kayıpları partneriniz ile olan ilişkinizi zedeleyebilir. Mali konular nedeniyle onunla tartışabilirsiniz.

Cumartesiden itibaren aynı konular aile ilişkilerinize zarar veriyor olacak. Özgüvenli davranırken aşırı dikbaşlı davranmadığınıza, tartışmaya eğilimli olmadığınıza dikkat etmeniz gerekir. İlişkilerin her anlamda iyi yönetilmesi gereken bir haftadasınız.

Jüpiter cumadan itibaren geri gidecek. İradenize sahip olmanıza engel olacak. Hastalıklar veya kendinizi hapsedilmiş hissetmek ile ilgili sorunlar yaşıyor olacaksınız. Yine bu anlamda dikkatli olmalısınız. Yapmanız gereken, kendi kendinizi motive etmek ve iç gücünüzü dik tutmaktır. Ayakta kalabilmeniz gerekiyor. Bu haftadan itibaren yakınlarınızın sağlığında da bazı sıkıntılar söz konusu olacak. Kendinize bol bol moral vermelisiniz.

Mutlu huzurlu günler diliyorum.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat