Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Terazi burcu 4 - 10 Nisan 2016 haftası neler yaşayacak?

1,412
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Terazi burcu 4 - 10 Nisan 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar,
 
Haftaya sağlık konuları ve bunlarla ilgili çalışmalarınızla başlıyorsunuz. Belki bir diyet programına başlamak üzeresiniz veya gündelik işlerinizden başınızı kaldıramıyorsunuz. Ay ve Mars arasındaki gergin açıyla biraz da agresif ve stresli olabilirsiniz bu hafta.
 
Bu hafta Satürn'ün Yay burcundaki geri hareketi sizi yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde sınıyor. Onlarla diyaloglarınızda birtakım gerginlikler yaşayabilirsiniz. Belki de kardeşinizle aranızda geçen bir tartışma canınızı sıkmış ve bunalmış hissedebilirsiniz. Hem kendinizin hem de çevrenizdekilerin sağlık kontrolleri ve günlük rutin koşturmacaları esnasında yorgun düşebilir ve halsiz kalabilirsiniz.
 
Bu hafta günlük rutininiz ile ilgili gerekli düzenlemeleri yaptıktan sonra rahat bir nefes alıp 7 Nisan'daki yeni ay enerjisine odaklanmalısınız. Çünkü yeni ayda sizi tazelenmiş bir aşk da bekliyor olacak. 5 Nisan'da ilişkiler hanenizde olan Koç burcuna Venüs geçiş yapıyor. Venüs?ün buraya yerleşmesi ve yeni ay etkisiyle monotonlaşmış veya eski hareketliliğini yitirmiş sandığınız aşkınız tekrar eski neşesine ve güzelliğine kavuşacak. Yenilenecek ve kendinizi mutlu hissedeceksiniz. Bu hafta ayrıca ticari bir ortaklığa da girişebilirsiniz.
 
Güzel bir hafta olması dileğimle. Sağlıkla kalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat