Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Terazi burcu 4 - 10 Mayıs 2015 haftası neler yaşayacak?

1,146
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Terazi burcu 4 - 10 Mayıs 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Terazi burcu, pazartesi günü gerçekleşecek dolunay maddi konularda beklediğiniz bir durumu sonuçlandırmanızı sağlayacak. Parasal konuların öne çıktığı hafta boyunca, kendinizi ifade ederken daha dikkatli olmak da önemli. Başkalarından beklediğiniz bir alacağınız, maddi bir gelir adına hareketli bir hafta söz konusu. 


Dolunay günleri ve takip eden bir gün sonrası beklemede kalmak önemlidir. Dolunay süreçleri duygusal ve fiziksel olarak enerjimizin yükselmesine ve duygularımızla hareket etmemize neden olur. 

Bu hafta pazartesi ve salı günleri daha çok beklemede kalmak bu nedenle önemli diyebilirim. Her durumda salı günü saat 14:13'e kadar yeni başlangıçlardan uzak durun. Ele alacağınız konuları 14:13'ten itibaren planlamaya gayret edin. 

Çarşamba günü ani kararlar verme eğiliminiz artarken, duygularınızla hareket etme eğilimi söz konusu. Bir adım atmadan önce her yönü ile konuyu iyi değerlendirmeye gayret edin. Zorlukları veya başarıları fazla abartma olduğundan farklı görme sizi doğru adımlardan uzaklaştırabilir, tedbirli olun. 

Perşembe günü kendinizi ifade ederken, her şeye tek taraflı bakmayın. Sabırsız ve aceleci olmanız nedeniyle gözünüzden kaçan unsurlar sizi daha sonra sıkıntıda sokabilir. 

Cuma günü kariyer alanınıza geçen Venüs yaklaşık 3 haftalık süreçte iş ve kariyer planlarınızı hayata geçirmek adına size destek verecek. İşinizde kendinizi daha iyi ifade ettiğiniz bu süreçte fırsatlar ve yenilikler yaşanabilir. 

Cumartesi günü gökyüzünde sert etkiler var. Eşiniz, partnerinizle alakalı ani gelişmeler sizi de etkileyebilir. 

Sağlığınız açısından hassas etkilerin öne çıktığı hafta sonu boyunca üşütmemeye, grip ve benzeri enfeksiyonlara dikkat etmeniz gerekmekte. 

Sevgili Terazi haftanın size verimli ve güzel enerjiler vermesini dilerim. Yeni bir haftada görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat